Praca DORADCA KLIENTA Nowy Sącz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Oferta stażu w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia. Doradca klienta w salonie sprzedającym usługi telefonii komórkowej.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Nowy Sącz

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Sądecki Urząd Pracy

Węgierska 146, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Węgierska

Numer budynku pracodawcy: 146

Oferta zgłoszona przez: Sądecki Urząd Pracy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - 997,4 PLN

montarz wyrobów z drewna
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Majdan Brzezicki (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc przy wypieku pizzy. I zmiana 13-21
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

ewidencja dokumentów rachunkowo-ksiegowych, praca w programach księgowych:PŁATNIK, SYMFONIA, PUZZLE
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Biała Podlaska (lubelskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

Murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych bloku
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN/FREZER - 2 000 - 4 000 PLN

ustawianie tokarek, frezarek CNC-możliwość przyuczenia, obsługiwanie tokarek i frezarek CNC.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Gniezno (wielkopolskie)

PRASOWACZKA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Bolków (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pisanie pism, sporządzanie ofert, wystawianie faktur, bieżąca obsługa biura, obsługa korespondencji, inne prace związane ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Będzin (śląskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

wyksz. min. średnie,komunikatywność, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 23.03.2016, poniżej 30 r/ż, profil II,bezpośrednia obsługa klienta, prowadzenie recepcji w Klubie Fitnes;3 zmiany w godzinach: 6-14, 14-22, 17-21
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ZAMIATACZ - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Białogard (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Młynary (warmińsko-mazurskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - do 2 000 PLN

Wykształcenie: zawodowe, średnie, wyższe; doświadczenie zawodowe: 5 lat; zakres obowiązków: przyg. elementów konst. metalowych do montażu, łączenie elem. kont. za pomocą nitowania, skręcania lub spawania, zabezpieczenia antykorozyjne elem. konst. stalowych, wykonywanie montażu, demontowanie, konserwowanie, naprawianie i modernizowanie konst. metalowych, przyg. elem. żelbetowych do montażu, , wykonywanie złączy, montażu, prostych robót murarskich, ciesielskich, betoniarskich i zbrojarskich, wykonywanie rusztowań do robót budowlanych, konserwowanie i naprawianie konstrukcji budowlanych, demontaż, wykonywanie mechanicznej obróbki drewna, zabezpieczanie drewna, posługiwanie się dok. techniczną itp.; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Gliwice (śląskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

-prace hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Świebodzin (lubuskie)

OGRODNIK (N) - do 1 850 PLN

zakładanie i pielęgnacja ogrodów, sprzedaż roślin
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kobyłka (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

stanowisko dla bezrobotnego do 30 lat,przygotowywanie towaru do wysyłki, załadunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Popowo Stare (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Sejny (podlaskie)

POMOC STOLARZA - od 1 850 PLN

praca przy produkcji mebli (Miejsce pracy: LUBAWA)
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Dylewo (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży lekkiej (możliwość zorganizowania auta służbowego dla większej grupy osób z danego terenu)
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK LAKIERNI - od 2 234 PLN

Pracownik lakierni
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Siewierz (śląskie)

MANAGER ZESPOŁU - od 3 500 PLN

zarządzanie zespołem sprzedażowym, prowadzenie negocjacji, praca w terenie, realizacja planu sprzedażowego
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Radom (mazowieckie)

43U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Radom (mazowieckie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY (Z) - do 1 850 PLN

Naprawa, rozbiórka, regeneracja form wtryskowych
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Wola Rzędzińska (małopolskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Obsługa narzędzi i urządzeń ogrodniczych.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Rzepowo (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Wyrów (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

monter konstrukcji stalowych, czytanie rysunków technicznych w j. rosyjskim
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Piskorowice (podkarpackie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Trzyciąż (małopolskie)

OBRÓBKA WSTĘPNA WARZYWPRZYGOTOWYWANIE GOTOWYCH DAŃ I POSIŁKÓWDBANIE O PORZĄDEK STANOWISKA PRACY I CAŁEGO OBIEKTU
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Przemków (dolnośląskie)