Praca DORADCA KLIENTA Leżajsk kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Doradca klienta

Data publikacji: 2016-08-18

Lokalizacja: Leżajsk (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leżajsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: leżajski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Mickiewicza 56, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: leżajski

Gmina pracodawcy: Leżajsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leżajsk

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 56

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.08.2016

Podobne oferty pracy

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla bezrobotnychPrzygotowywanie gabinetu do przyjęcia pacjentów. Dezynfekcja, sterylizacja, mycie, pakietowanie narzędzi. Prowadzenie dokumentacji. Asysta podczas pracy przy pacjencie. Zarabianie materiałów do wypełnień zębów.Staż EFS POWER dla osób do 30 roku życia lubEFS RPO WD dla osób od 30 roku życia.Wymagane wykształcenie średnie
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Strzelin (dolnośląskie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Gdańsk (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

- AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH- SPRZEDAŻ PRODUKTÓW UBEZPIECZENIOWYCH, EMERYTALNYCH, INWESTYCYJNYCH I INNYCH- BUDOWANIE I UTRZYMYWANIE DOBRYCH RELACJI Z KLIENTAMI- REALIZOWANIE WYZNACZONYCH PLANÓW SPRZEDAŻOWYCH
KRYSTIAN LEJA - 2017-01-12 - Rzeszów (podkarpackie)

637S - LEKARZ DENTYSTA - od 1 750 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR WOZIDŁA - od 16 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Rokitki (pomorskie)

KOSMETYCZKA-STAŻ - 997,4 PLN

Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Solec-Zdrój (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 750 PLN

pilnowanie parkingu - praca w godz. 22-6
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

przewóz towaru i osób
kontakt przez PUP - 2017-06-12 - Międzybrodzie Bialskie (śląskie)

PRACOWNIK OBRÓBKI METALI - od 2 000 PLN

pomiar, cięcie, gięcie, wiercenie, szlifowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Tychy (śląskie)

ŚLUSARZ/MONTER - BRYGADZISTA - od 3 500 PLN

Praca związana z produkcją konstrukcji stalowych maszyn.
Przedsiębiorstwo Geologiczne Budownictwa Wodnego i Inżynieryjnego HYDROTECH - 2017-08-14 - Leżajsk (podkarpackie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PAKUJĄCYCH - od 1 850 PLN

obsługa obwijarki
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wrzosowa (śląskie)

ASYSTENT DS. PERSONALNYCH - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie (mile widziane wyższe).
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY SERWISOWY - od 2 300 PLN

Rozkładania ryby na taśmach, przyjmowanie surowca, załadunek, rozładunek skrzynek, dźwiganie ciężarów powyżej 30 kg, pchanie/ciągnięcie wózków pow. 100 kg
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST-FOOD - od 2 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW TYPU FAST-FOOD. PRZYGOTOWYWANIE MIEJSCA PRACY PRZED ROZPOCZĘCIEM WYDAWANIA POTRAW. UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W OBRĘBIE SWOJEGO MIEJSCA PRACY. SZYBKA I PROFESJONALNA OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ. DORAŹNA POMOC SZEFOWI KUCHNI. DBAŁOŚĆ O NAJWIĘKSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANYCH PRODUKTÓW. CZYSZCZENIE SPRZĘTU PO ZAKOŃCZONYM DNIU PRACY. POZOSTAŁE PRACE PORZĄDKOWE MAJĄCE NA CELU UTRZYMANIE CZYSTOŚCI ORAZ UŁATWIENIE PRACY W OBSŁUDZE LOKALU
kontakt przez PUP - 2017-09-08 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

POMOC CUKIERNIKA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Konin (wielkopolskie)

FRYZJER (DAMSKI) - od 1 850 PLN

fryzjer damski- ścinanie, układanie, suszenie, farbowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Malbork (pomorskie)

KUCHARZ/STAŻ - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu dań
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Poniatowa (lubelskie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - do 1 980 PLN

PROWADZENIE SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI, WYKONYWANIE POLECEŃ PRZEŁOŻONYCH, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW PRAWA ZWIĄZANYCH Z WYKONYWANIEM ZAWODU KIEROWCY KAT. CE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, PRAWO JAZDY KAT. CE CZYNNE, KWALIFIACJA WSTĘPNA, MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE;
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- zapoznanie się z przepisami bhp i p.poż.,- obsługa kasy fiskalnej,- utrzymanie porządku w miejscu pracy,- przyjmowanie towaru,- sporządzanie raportów dziennych,- metkowanie towaru,- układanie towaru,- obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Słupca (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - KIEROWCA - 2 000 - 2 800 PLN

prace przy modernizacji linii kolejowych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Gliwice (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace budowlane przy wykańczaniu wnetrz, murowanie
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Czerniejów (lubelskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, wystawianie, zamawianie i ekspozycja towarów, obsługa klientópw sklepu
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łosice (mazowieckie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

ORGANIZACJA TRANSPORTU
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Turek (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Asystent nauczyciela przedszkola
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Częstochowa (śląskie)

sprzedaż i obsługa kasy fiskalnej, wysyłka zakupionych przedmiotów, promocja sklepu, udział w aukcjach
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Bolesławiec (dolnośląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane obsługa koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Gółkowo (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY KOSMETYKÓW - od 2 350 PLN

profesjonalna obsługa i doradztwo w zakupach kosmetyków, monitorowanie rynku kosmetycznego w Chinach, sporządzanie zamówień
kontakt przez PUP - 2017-08-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)