Praca DORADCA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Pozycjonowanie stron Piła

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: analizowanie potrzeb lklienta, analizowanie rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatyw, wybieranie wariantów, produktów lub usług, przygotowywanie ofert dla klienta, prezentowanie przygotowanej oferty, prowadzenie dokumentacji

Data publikacji: 2016-09-26

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
analizowanie potrzeb lklienta, analizowanie rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatyw, wybieranie wariantów, produktów lub usług, przygotowywanie ofert dla klienta, prezentowanie przygotowanej oferty, prowadzenie dokumentacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Data zakończenia pracy: 30.11.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

REFERENT - 997,4 PLN

prowadzenie rejestrów, wniosków, wydawanych decyzji, współudział w kontrolach
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Płock (mazowieckie)

MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

Monter maszyn i urządzeń przemysłowych-pomocnik montera wag przemysłowych, przygotowywanie gotowych elementów do montażu, składanie wag przemysłowych, naprawa i montaż wag u klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Bargły (śląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych,sprawdzanie stanu wyposażenia pokoi, sprzątanie korytarzy i klatek schodowych
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Augustów (podlaskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

Prace biurowe, obsługa urządzeń biurowych, obsługa interesantów
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO FUCHS - od 2 850 PLN

Operator żurawia samojezdnego, załadunek, rozładunek, sortowanie złomu
LEASINGTEAM Sp.z o.o. - 2016-11-10 - Kraków (małopolskie)

POSADZKARZ - OFERTA PRAC INTERWENCYJNYCH DLA BEZROBOTNYCH - od 2 000 PLN

Montaż wykładzin i inne prace posadzkarskie.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

obsługa maszyn ślusarskichOferta pracy w ramach prac interwencyjnych - przeznaczona dla osób w przedziale wiekowym 30-50 zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zamość (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK EKONOMISTA - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Jedwabno (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Rozłożenia kabli i przeowdów, montaz koryt, montaż rozdzielni, montaż bieli (gniazd) - poprawne czytanie projektu.
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Sprzedawca w stacji paliwOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Krakowska 1 Kraków. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2017-06-19 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, przyjęcie towaru, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Sprawdzanie jakości sprzedaży, obsługa sekretariatu oraz posprzedażowa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DO DOCIEPLEŃ ŚCIAN - od 1 850 PLN

prace związane z docieplaniem ścian
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie, mycie, układanie
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Dłużec (małopolskie)

POMOC INSPEKTORA (RPO) - 997,4 PLN

Nauka zlecania oraz nadzorowania i rozliczania usług w zakresie oczyszczania terenu miasta w tym utrzymania zimowego dróg, nauka prowadzenia korespondencji oraz innych dokumentów związanych z zakresów obowiązków inspektora, nauka obsługiwania komputeró do monitorowania pracy sprzętu, udział w merytorycznym przygotowaniu zamówień publicznych, nauka rozliczania rachunków pod kątem merytorycznym.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA - od 925 PLN

rozwożenie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MENEDŻER DS. PROJEKTÓW I PROGRAMÓW - do 4 000 PLN

proaktywny monitoring realizacji projektów, identyfikacja i udostępnianie wymagań zasobów projektu , ścisła współpraca programem, menagerami Global Port mengament
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu ciężarowego.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Wólka Krowicka (podkarpackie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN DO WYROBU PELLETU - od 2 000 PLN

-produkcja pelletu,-obsługa: maszyn, ładowarek, granulatora i wagopakowarki
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Gdańsk (pomorskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

Obsługa klienta Naprawa sprzętu komputerowegoSprzedaż internetowa
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Wierzbocice (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Wykszt. min. średnie, biegła znaj. jęz. angielskiego w mowie i piśmie, wysoka kultura osob., komunikatywność, samodzielność, radzenie sobie ze stresem, zdolność do pracy przy komputerze.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Racibórz (śląskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

wykonywanie dokumentacji projektowych instalacji sanitarnychwykonywanie rysunków technicznychwspółpraca z projektantami branżowymwykonywanie kosztorysów sanitarnychi
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KELNER(101OP) - od 2 000 PLN

Obsługa klientów, przyjmowanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Otwock (mazowieckie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Obsługa sprzętu do pakowania w worki.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Sporządzanie kosztorysów projektów wnętrz łazienek, kuchni doradztwo klientom w doborze odpowiednich towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Żuromin (mazowieckie)

POMOC KUCHARZA - od 2 000 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Rzgów (wielkopolskie)