Praca DORADCA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: telefoniczne utrzymanie i pozyskiwanie klientów

Data publikacji: 2016-06-09

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia + bonusy

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: obsługa komputera, chęć do p;racy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

montaż elementów, pakowanie, załadunek
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, doradztwo w zakresie doboru kosmetyków, doradzanie klientom udziału w programie lojalnościowym.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Brzesko (małopolskie)

MAGAZYNIER-ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL WSPIERAJĄCY DO KLASY DRUGIEJ - od 1 850 PLN

opieka indywidualna dla ucznia z orzeczeniem z PPP
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA W DZIALE BUDOWLANYM - 997,4 PLN

Profesjonalna obsługa klienta, doradztwo w doborze towaru, dbanie o kompletność towaru i oferty, porządek w dziale wymagane wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie, obsługa komputera, komunikatywność, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i wiedza branżowa.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 13 PLN

Sprzątanie pomieszczen biurowych lub terenów zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Sieradz (łódzkie)

ARCHIWISTA K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Warszawa (mazowieckie)

IT / RIM ENGINEER - od 7 400 PLN

Zarządzanie infrastrukturą IT.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK HYDRAULIKA - od 2 000 PLN

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, klimatyzacyjnych
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Rudzienice (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porzadkowe Układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-04-24 - Pakość (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

sprzedaż usług telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

GARMAŻER - od 2 000 PLN

Przygotowywanie składników na ciasto ziemniaczane, formowanie pyz, klusek śląskich. Obróbka cieplna, pakowanie.
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Budy Janowskie (mazowieckie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 928 PLN

Załadunek i rozładunek kontenerów, kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją, przewóz palet, sortowanie towaru, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Sułkowice (mazowieckie)

POMOC DENTYSTYCZNA - od 2 000 PLN

Prowadzenie eweidencji pacjentów, przygotowywanie ganbinetu dentystycznego i poszczególnych stanowisk do pracy, wprowadzanie danych do systemu operacyjnego przychodni, asystowanie podczas zabiegów stomatologicznych
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Poniatowa (lubelskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ostrołęka (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Kielce (świętokrzyskie)

kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Kłodawa (wielkopolskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

- obsługa pojazdów samochodowych - osobowych i ciężarowych w zakresie ogumienia, zawieszeń, hamulców,- montaż i demontaż kół,- wymiana opon,- naprawy wulkanizacyjne,- prostowanie felg,- wymiana elementów zawieszeń,- wymiana klocków oraz tarcz hamulcowych, - pogłębianie rzeźby bieżnika,- pomoc drogowa, serwis mobilny.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Zgierz (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Lisków (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Kraków (małopolskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWNIK BUDOWY - od 4 200 PLN

obowiązki związane z kierowaniem budowami sieci cieplnych oraz węzłów cieplnych
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Będzin (śląskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7- 15 Staż Opole Wrocławska lub Obrońców Stalingradu
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Opole (opolskie)

dbanie o porządek i czystość na hali produkcyjnej, dbanie o porządek wokół terenu budynków, drobne naprawy bieżące wyposażenia obiektu, pomoc w utrzymaniu terenów zielonych. Konieczny stopień niepełnosprawności.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Dobczyce (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY/REJESTRATORKA - od 2 200 PLN

Porządkowanie pomieszczeń, gabinetu i terenu wokół gabinetu, komputerowa rejestracja chorych
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Rosanów (łódzkie)