Praca DORADCA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: telefoniczne utrzymanie i pozyskiwanie klientów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia + bonusy

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: obsługa komputera, chęć do p;racy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Leżajsk (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 700 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA X 2 - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

KIEROWNIK BUDOWY - 3 000 - 4 000 PLN

Kierowanie pracami budowlanymi, ralizacja zadań. Praca w Krakowie
Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowo Transportowe "EDMUND LEŚ" - 2016-08-17 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 900 PLN

wg pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Topólka (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - od 1 925 PLN

układanie kostki i elementów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż towarówzamawianie towaru pod klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Piła (wielkopolskie)

REJESTRATOR MEDYCZNY - 997,4 PLN

rejestracja pacjentów, obsługa programu KS-Gabinet, wprowadzanie deklaracji pacjentów
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Zbrojarz
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Górno-Parcele (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Obieranie, krojenie, szatkowanie warzyw na póżniejsze potrawy, dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym, doraźna pomoc kucharzowi.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Bochnia (małopolskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN PRODUKCYJNYCH - od 2 000 PLN

Monitorowanie produkcji obsługiwanej linii produkcyjnej pod względem jakościowym, pomoc przy obsłudze maszyn na linii produkcyjnej. Przygotowywanie materiału wsadowego i właściwe uzbrojenie maszyny, kontrola jakości materiału na stanowisku pracy. Praca w godzinach 6-14, 14-22. Firma zapewnia zakwaterowanie.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Brochocinek (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 950 PLN

- Obsługa klienta- Obsługa kasy
Elea polska - 2016-09-30 - Kraków (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI ŚLUSARZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

SPAWANIE, CHEFTOWANIE, SZLIFOWANIE, SKŁADANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH WG RYSUNKU TECHNICZNEGO;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE TECHNICZNE, DOBRA ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, OBSŁUGA SZLIFIERKI KĄTOWEJ I WIERTARKI MAGNETYCZNEJ, UPRAWNIENIA SPAWACZA, 10 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OSOBA SPRZĄTAJACA - od 10 PLN

sprzątanie, mycie, dezynfekcja powierzchni sklepowych przy użyciu maszyny czyszczącej
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Kraków (małopolskie)

KOSMETYCZKA (12/12) - od 1 850 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Zabrze (śląskie)

OPERATOR ZAGĘSZCZARKI - do 1 850 PLN

Operator zagęszczarki
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Dąbrówka Osuchowska (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY (PRACA DLA MŁODYCH, DOPEŁNIENIE) - od 1 900 PLN

-malowanie-szpachlowanie-tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 900 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT PRAWNY - od 3 486 PLN

sporządzanie wezwań do zapłaty, pozwów, pism procesowych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

profesjonalna obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-01 - Iława (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Koło (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaz artykułów
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Wysoka (wielkopolskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem,godz. pracy 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

STAŻ/FP/ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

odwiadanie i układanie dokumentacji biurowej
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)