Praca DORADCA KLIENTA- KASJER Mława kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg wniosku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA- KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mławski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 10.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Wyspiańskiego 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

STANOWISKO DS. WIERZYCIELSKICH ORAZ STANOWISKO DS. OBSŁUGI SEKRETARIATU - 997,4 PLN

pzrygotowanie korespondencji do wysyłki - rejestracja w systemie informatycznym Biblioteka Akt.Przygotowanie dokumentacji w zakresie wpisu/ wykreślenia informacji dotyczących zabezpieczeń wierzytelności .Obsługa sekretariatu urzędu, prowadzenie rejestrów w sekretariacie.Nauka obsługi aplikacji biurowych - redagowanie pism urzędowych. Obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

KELNER / POMOC HOTELOWA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, podawanie posiłków, sprzątanie pokoi hotelowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Zamość (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Zielona Góra (lubuskie)

488S - KIEROWCA MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

załadunek towaru na samochód i dostarczenie do wskazanych odbiorców
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Radom (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - STAŻ FP - 997,4 PLN

rozliczanie czasu pracy, analiza czasu pracy kierowców, sporządzanie ewidencji czasu pracy kierowców
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Żagań (lubuskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Krupy (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY-ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

prace budowlane, dowóz materiałów
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Tragamin (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

PRACE BUDOWLANE, POMOC W MASZYNOWYM TYNKOWANIU, SZPACHLOWANIU, GŁADZENIU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE BUDOWLANE, OBSŁUGA AGREGATU DO TYNKOWANIA, SZPACHLI, GŁADZI, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3M, DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE 5 LAT
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta. Praca w godz od 6 do 14 i od 13 do 21, takze w soboty i niedziele.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Wola Filipowska (małopolskie)

MECHANIK SILNIKÓW SPALINOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa pilarek, wykaszarek, kosiarek
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Lipsko (mazowieckie)

MAGAZYNIER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zapoznanie z rozkładem towaru, przepisami bhp i p.poż., zapoznanie się z ustalaniem zapotrzebowania n towary, rozmieszczenie towaru w magazynie, przygotowanie towaru do sprzedaży, przechowywanie towaru, etykietowanie towaru, gospodarka opakowaniami w hurtowni, przyjmowanie i wydawanie, prowadzenie dokumentacji opakowań, sprzedaż towarów, kontakt z klientem, zapoznanie się z dokumentacja sprzedażowa, zapoznanie się z programem sprzedażowym, obsługa kas fiskalnych, urządzeń biurowych, wystawianie faktur sprzedaży, zakupu, paragonów fiskalnych, bezpośrednia sprzedaż, obsługa urządzeń znajdujących się w hali sprzedaży, poznanie metod reklamy i sposobów promocji towarów, zapoznanie z obiegiem dokumentacji w hurtowni.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

rejestrowanie osób, przyjmowanie zgłoszeń od interesantów
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KSIĘGOWA - SPECJALISTA DS. RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA KAT.B/KURIER - od 1 850 PLN

przewożenie przesyłek paczkowych oraz paletowych na terenie Małopolski
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Modlniczka (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - PRACE INTERWENCYJNE(UZUPEŁNIENIE MIEJSCA) - do 1 850 PLN

obsługa urządzeń biurowych, kompletowanie dokumentacji księgowej, przyjmowanie korespondencji, przygotowywanie dokumentacji kadrowej, redagowanie pism, tworzenie dokumentów do rozliczeń nalezności i zobowiązań
kontakt przez PUP - 2015-06-26 - Pelplin (pomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

dostarczanie towaru, zamówienia towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Piła (wielkopolskie)

MENEDŻER RESTAURACJI - od 1 850 PLN

Zarządzanie personelem, pilnowanie wydawanych posiłków, reklama restauracji
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 925 - 1 100 PLN

Prace gospodarcze. Praca w Kaliszu
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Puszczykowo (wielkopolskie)

ŻAŁOBNIK/KIEROWCA - do 1 850 PLN

obsługa pogrzebów
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Chorzów (śląskie)

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW - od 1 850 PLN

Rekrutacja pracowników z byłych państw WNP
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Ząbki (mazowieckie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

Przygotowywanie dokumentów i zawożenie ich do różnych instytucji w celu uzyskania pozwolenia na pasa drogowego, zgłoszenia rozpoczęcia robót budowlanych, dowóz na miejsce pracy brakujacych materiałów
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Żelistrzewo (pomorskie)

MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ - od 1 900 PLN

montaż przenośników i transporterów, składanie maszyn na podstawie rysunków technicznych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Zduńska Wola (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Końskie (świętokrzyskie)

MANIKIURZYSTKA (12/12) - od 1 850 PLN

osoby do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Zabrze (śląskie)

OGRODNIK - do 1 900 PLN

Przygotowanie podłoża, sadzenie, przesadzanie, pielęgnacja i ochrona roślin. Doradztwo Klientowi w zakresie pielęgnacji roślin.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Piekary Śląskie (śląskie)

ANALITYK - MARKET RISK - od 7 500 PLN

Ocenianie działania modeli ryzyka i ich walidacja przy użyciu danych rynkowych. Automatyzacja oraz kontrola procesu, weryfikacja przed implementacją.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów, pomoc przy księgowaniu dokumentów, obsługa programów księgowych, rozliczanie faktur, obsługa programu SAP
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Sulmierzyce (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA M/K - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed