Praca DORADCA KLIENTA Gdynia kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa i pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów kredytowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w finansach, motywacja do pracy, sumienność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Wejherowo

Św. Jacka 18, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: Św. Jacka

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Wejherowo

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta