Praca DORADCA KLIENTA Elbląg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Obsługa klienta I zmiana 9-17

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Saperów

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

Instalacja i biały montaż w pomieszczeniach sprzętu elektrycznego oraz inne prace elektryczne
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 5 500 - 6 500 PLN

opieka nad klientami na terenie Republiki Czeskiej
"BEWE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-22 - Sosnowiec (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA STAŻ FP - 997,4 PLN

praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, planowanie i organizowanie zabaw, kształtowanie u dzieci pozytywnych przyzwyczajeń
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Żagań (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

Mechanik samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Jaworzna (małopolskie)

SPAWACZ-PRZEPALACZ - od 2 500 PLN

prace spawalnicze
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ANALITYK DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 4 200 PLN

Rozwiązywanie zadań związanych z obsługą klienta. Przygotowywanie zamówień, weryfikacja adresów i dostaw, zarządzaznie zamówieniami, eliminowanie błędów, wspieranie aktywnościw w SAP, BW i CTS, raportowanie zestawień do przełożonego, bezpośredni kontakt z klientem francuskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Łódź (łódzkie)

SPAWACZ OFPR/16/2875 (S) - od 1 850 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Mordarka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, sorzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wyszków (mazowieckie)

PROJEKTANT BAZ DANYCH - od 8 800 PLN

Analiza wewnętrznego systemu zgłaszania nieprawidłowości (alertowania) oraz proponowanie zmian i usprawnień tego systemu.Tworzenie oprogramowania i systemu automatyzowania pracy działu NOCC (Network Operations Command Center).Projektowanie i tworzenie baz danych na potrzeby systemów informatycznych.Projektowanie algorytmów i aplikacji użytkowych oraz testowanie wdrażanych rozwiązań informatycznych.Tworzenie dokumentacji projektowej oraz dokumentacji dla użytkowników systemów bazodanowych.Przygotowywanie odbiorców oprogramowania i uczestniczenie w przekazywaniu systemów do eksploatacji, prowadzenie szkoleń z procedur, użytkowania aplikacji oraz tematów związanych z systemem zgłaszania nieprawidłowości (alertowania).Identyfikowanie i adresowanie problemów systemowych we współpracy z innymi zespołami wewnątrz firmy.Raportowanie oraz tworzenie narzędzi do raportowania ilości alertów, czasu spędzonego nad zgłoszeniami.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER/MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie, biegła obsluga komputera.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Racibórz (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Opoczno (łódzkie)

PORTIER-UMREFGDO30/16/0076 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Witnica (lubuskie)

RZEMIEŚLNIK W DZ. ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Słubice (lubuskie)

obsługa klienta,pomoc i doradztwo w wyborze towaru,przyjmowanie i wykładanie towaru na półki sklepowe,sporządzanie raportów fiskalnych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

REFUNDACJA -30- (ART. 150F) - POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI - do 1 850 PLN

Pozyskiwanie ofert sprzedaży nieruchomości, obsługa klientów sprzedających oraz poszukujących nieruchomości, czynności zmierzające do zawarcia umowy obrotu nieruchomościami
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Katowice (śląskie)

*OPERATOR URZĄDZEŃ W DZIALE MONTAŻU (REF. DO 30 ROKU ŻYCIA ART. 150F) - od 1 900 PLN

montaż podzespołów do kompresorów samochodowych)
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Polkowice (dolnośląskie)

ASYSTENT BIURA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Garwolin (mazowieckie)

PRACOWNIK DS. INWESTYCJI I REMONTÓW + ST PO WER - 997,4 PLN

- Realizacja w obszarze inwestycji i remontów.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

obsługa faxu, ksero, komputera, centrali telefonicznej, poczty elektronicznej, prowadzenie grafiku spotkań, sporządzanie dokumentów dot. spraw administracyjnych, przygotowanie projektów umów, porozumień, decyzji, procedur, archiwizowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Śrem (wielkopolskie)

MONTER/KIEROWCA - od 2 500 PLN

montaż ogrodzeń metalowych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Pleśno (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

obsluga magazynu
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Dalanówek (mazowieckie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Sejny (podlaskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 12,8 PLN

Obsługa klienta na najwyższym poziomie w tym udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, rozliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. Od kandydatów nie wymaga się doświadczenia zawodowego. Pracodawca zapewnia przeprowadzenie wszelkich niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy.
Tesco Polska Sp. z o.o. - 2016-01-08 - Zawiercie (śląskie)