Praca DORADCA KLIENTA/DĘBICA Dębica kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktów finansowych, aktywne pozyskiwanie klientów, realizowanie celów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 350 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: prowizyjne

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA/DĘBICA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 350 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane zaświadczenie o niekaralności, komunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Dębica

Brzegowa 42, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: Brzegowa

Numer budynku pracodawcy: 42

Profil działalności pracodawcy: Iwona Czerkies - Wójtowicz - Kierownik Rejonu

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Dębica

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta