Praca DORADCA KLIENTA Choszczno TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN

Zakres obowiązków: sprzedawca 1/2 etatu

Data publikacji: 2016-09-19

Lokalizacja: Choszczno (zachodniopomorskie)

Pracodawca: TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jagiełły 11, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: sprzedawca 1/2 etatu

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Choszczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: choszczeński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Choszczno

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Doradca klienta

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
aktualna książeczka zdrowia, obsługa kasy fiskalnej,1/2 etatu

Nazwa pracodawcy:
TESCO (POLSKA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: aktualna książeczka zdrowia

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od zaraz, Godziny : 8-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: choszczeński

Gmina pracodawcy: Choszczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Choszczno

Ulica pracodawcy: Jagiełły

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta