Praca DORADCA KLIENTA Brzesko POŚREDNICTWO FINANSOWE "KREDYTY-CHWILÓWKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
-, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, sprzedaż produktów finansowych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, dbanie o wizerunek firmy i placówki.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzesko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brzesko

Zawód: pracownik instytucji pożyczkowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży, obsłudze klienta

Nazwa pracodawcy:
POŚREDNICTWO FINANSOWE "KREDYTY-CHWILÓWKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Adres pracodawcy:
Fabryczna 12, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV na mail: n.kosowska (at) kredyty-chwilowki.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: kredyty

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik instytucji pożyczkowej