Praca DORADCA KLIENTA/ BANKIER Gdynia "ANKRA" S.C. AGNIESZKA GRUBA, BOŻENA PYSZKA

Adm.J.Unruga 36, 81-181 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów Alior Bank

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2000-2500zł brutto (podstawa + prowizja)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA/ BANKIER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Praca w sprzedaży. Miejsce wykonywania pracy : ul. Wiejska 1 Gdynia Leszczynki i ul.Unruga 36 Gdynia Obłuże

Nazwa pracodawcy: "ANKRA" S.C. AGNIESZKA GRUBA, BOŻENA PYSZKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Adm.J.Unruga

Numer budynku pracodawcy: 36

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.10.2016

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ - MONTER - od 3 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
WASTO STANISŁAW WAWSZCZAK - 2017-03-21 - Gdynia (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 3 300 PLN

Załadunek i rozładunek transportów, etykietowanie towaru, dbanie o ład i porządek na placu magazynowym, kompletowanie zamówień
MARBLE & QUARTZITE POLSKA Sp. z o.o. - 2016-04-11 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJERKA - od 1 850 PLN

Usługi fryzjerskie.
Zofia Baranowska I. Usługi Kosmetyczne - 2016-07-05 - Gdynia (pomorskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 12 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
ITC Grupa - Polski HR Sp. z o. o. - 2015-11-26 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ - od 1 200 PLN

Montaż i demontaż rusztowań
Amber Piotr Dyndul - 2017-03-01 - Gdynia (pomorskie)

KAMIENIARZ - od 20 PLN

Obróbka i montaż kamienia (obróbka budowlana np. parapetów i blatów kuchennych).
UNI-BUD Marmury Spółka Jawna - 2016-12-14 - Gdynia (pomorskie)

PARTNER PROWADZĄCY SKLEP - od 7 500 PLN

Zapewnienie obsługi sprzedaży. Dostosowanie się do ustalonych dni i godzin otwarcia lokalu. Właściwa ekspozycja lokalu. Pilnowanie terminów przydatności asortymentu.
"MAŁPKA" SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-03-29 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI/PAKOWACZ - od 13 PLN

PAKOWANIE PRODUKTÓW KOSMETYCZNYCH, PRZYGOTOWANIE "WYSTAW" PRODUKTÓW KOSMETYCZNYCH, OKLEJANIE OPAKOWAŃ
kontakt przez OHP - 2016-08-22 - Gdynia (pomorskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

Wydawanie dań, sprzątanie.
KARINA BUKOWSKA, 'Restauracja Luna' - 2016-08-05 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYNY-WTRYSKARSKI - od 12 PLN

Prace pomocnicze przy obsłudze wtryskarek, konfekcjonowanie towaru, układanie towaru w wyznaczonych miejscach, oklejanie opakowań, przygotowanie surowca do produkcji
Przedsiębiorstwo Handlowe HAMAR - 2016-03-21 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów przemysłowych 1001 drobiazgów
Firma Handlowa Bartłomiej Sonik - 2016-03-30 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTROMONTER - od 3 000 PLN

Udział w robotach montażowych i uruchomieniowych systemów i urządzeń srk.Praca w delegacji.
ELEKTROMONTER - 2017-02-24 - Gdynia (pomorskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie manicure, dbanie o czystość miejsca pracy, dobry kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Gdynia (pomorskie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY -OLIGOFRENOPEDAGOG - od 1 850 PLN

Prowadzenie zajęć edukacyjnych. Pomoc specjalistom, realizującym zintegrowane działania i zajęcia z uczniami niepełnosprawnymi.
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr. 35 - 2016-09-27 - Gdynia (pomorskie)

MONTER/ SERWISANT - od 1 850 PLN

Rozwiązywanie problemów technicznych
Mariusz Komajda VEGATECH - 2016-03-03 - Gdynia (pomorskie)

KONTROLER BILETÓW - od 3 000 PLN

- Dokonywanie kontroli biletów oraz kontroli dokumentów poświadczających uprawnienia do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów na przejazd osób, przewóz rzeczy i zwierząt w pociągach uruchomianych przez PKP SKM. - wzywanie podróżnych bez ważnego biletu do natychmiastowego opłacenia należności za przejazd wraz z opłatą dodatkową, a w razie odmowy opłacania należności, wystawianie wezwań do zapłaty,- udzielanie podróznym w pociągach informacji o ofertach taryfowych oraz obowiązujących promocjach, a także zasad składania reklamacji, wniosków i skarg.
PKP SZYBKA KOLEJ MIEJSKA W TRÓJMIEŚCIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-26 - Gdynia (pomorskie)

MASAŻYSTA MASAŻU BALIJSKIEGO - od 2 000 PLN

Wykonywanie masaży orientalnych
MANA SPA SP. Z O. O. - 2015-12-02 - Gdynia (pomorskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

Przygotowywanie gruntu (oczyszczenie, wyrównanie, nałożenie zaprawy z cementu lub innego materiału), układanie, wykładanie różnego rodzaju powierzchni (ściany, podłogi, schody) płytkami ceramicznymi lub innymi materiałami budowlanymi.
INVEST PEL Janusz Pellowski - 2016-07-07 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Ochrona obiektów handlowych- sklep odzieżowy oraz drogeria kosmetyczna na terenie galerii handlowej.
Umbrella sp. z o.o. - 2016-07-05 - Gdynia (pomorskie)

TECHNIK SERWISU URZĄDZEŃ BIUROWYCH - 1 850 - 3 000 PLN

Serwis techniczny wielofunkcyjnych urządzeń kopiująco-drukujących.Pracodawca zapewnia szkolenie.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTAI DO SPRAW ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI - od 1 850 PLN

Monitorowanie ilościowej oraz jakościowej struktury zasobów ludzkich w firmie; rekrutacja oraz zarządzanie potencjałem już zatrudnionych pracowników; rozwój systemu motywowania i dokształcenia pracowników; monitorowanie trendów i zmian na rynku pracy, w biznesie, zarządzaniu i gospodarce; przygotowanie raportów; kontakt z partnerami (w tym zagranicznymi).
GRETGO SP. Z O.O. - 2016-12-23 - Gdynia (pomorskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

Podstawowe: wykonywanie robót murarskich i ogólnobudowlanych.Dodatkowe: doświadczenie w murowaniu klinkieru, czytanie rysunku technicznego.
WLS Wojciech Stasiak - 2017-04-03 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK LABORATORIUM - od 2 000 PLN

Urzędzanie laboratorium. Zaplanowanie powierzchni + dobór mebli. Korespondencja zagraniczna dotycząca jakości, obsługa prostych urządzeń pomiarowych.
ELCEN Sp. z o.o. - 2017-02-14 - Gdynia (pomorskie)

KANCELISTA (FUNDUSZ PRACY) - 997,4 PLN

Rejestracja i skanowanie korespondencji. Segregacja i rozdział dokumentów. Obsluga klienta/
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Gdynia (pomorskie)

PORTIER - DOZORCA - od 2 000 PLN

Dozór mienia. Kontrola monitoringu. Pilnowanie terenu szpitala. Obsługa bram wjazdowych na terenie szpitala. Obsługa szatni szpitalnej.
Szpitale Pomorskie Sp. z o. o. - 2017-04-18 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA-DOSTAWCA - od 3 500 PLN

Dostarczanie towarów do klientów w Trójmieście.
CHEFS CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-13 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie biur
Probet Sp.z o.o. - 2016-05-11 - Gdynia (pomorskie)

PRASOWACZ/PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

Obsługa agregatu chemicznego prasowanie, pranie.
Pralnia Hevelius Sp. z o.o. - 2016-10-07 - Gdynia (pomorskie)

ORGANIZATOR TRANSPORTU DROGOWEGO - od 2 200 PLN

Organizacja i kontrola pracy działu transportu, rekrutowanie zespołu. Tworzenie sieci firm współpracujacych, projektowanie. Wdrażanie i zarządzanie operacjami transportu w kraju i zagranicą.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 150 PLN

Obsługa Klienta.
Sklep Ogólnospożywczy - 2016-06-03 - Gdynia (pomorskie)