Praca DORADCA FINANSOWY Grodzisk Wielkopolski PROFI CREDIT S.A

Wawrzyniaka 13, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktow finansowych,planowanie sprzedaży w oparciu o złożone cele,realizacja strategii firmy na podleglym terenie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 250 - 4 000 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grodzisk Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grodziski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grodzisk Wielkopolski

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 250 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: PROFI CREDIT S.A

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Grodzisk Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grodzisk Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wawrzyniaka

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy