Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Kępno Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Kępno

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kępiński

Adres miejsca pracy: ul. Warszawska 44

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-04

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace wykończeniowe na zewnątrz i wewnątrz budynku z wykorzystaniem kamienia. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
IMPERIAL - GRANIT Michał Olejniczak - 2016-09-07 - Bralin (wielkopolskie)

MECHANIK MASZYN - od 1 850 PLN

Naprawa maszyn
PPHU TOMPOL TOMASZ PIETRUS - 2016-12-06 - Myjomice (wielkopolskie)

KIEROWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Planowanie i kierowanie produkcją
PPHU TOMPOL TOMASZ PIETRUS - 2017-01-02 - Myjomice (wielkopolskie)

MONTER WYROBÓW TEKSTYLNYCH, Z TEKTURY I POKREWNYCH MATERIAŁÓW - od 1 850 PLN

klejenie, etykietowanie tkanin
PPUH COLMET - 2016-07-01 - Mroczeń (wielkopolskie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - od 1 850 PLN

Prace ślusarskie, obróbka metali
Zakład PPUH STALMARK Marek Gierak - 2016-02-19 - Grębanin (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-12-07 - Złotów (wielkopolskie)

Koordynator Magazynu Reklamacji - -

Media Expert koordynowanie prac magazynu oraz podległego zespołu pracowników,
prowadzenie dokumentacji magazynowej i dbanie o wszelkie rozliczenia,
dbanie o powierzony sprzęt/towar i wyposażenie magazynu,
współpraca z autoryzowanymi serwisami, dostawcami oraz producentami w zakresie procesów reklamacyjnych i wszelkich rozliczeń,
współpraca z działami wewnątrz firmy w różnego rodzaju procesach,
zapewnienie płynnej logistyki, rotacji i składowania towarów,
przygotowanie magazynu do wewnętrznych inwentaryzacji oraz koordynowanie działań związanych z wszelkimi wyjaśnieniami.

Media Expert - 2016-05-18 - Łódź (łódzkie)

MISTRZ DZIAŁU TECHNICZNEGO - od 2 300 PLN

Nadzór nad praca działu technicznego. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
DROP S. A. - 2016-03-10 - Kępno (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach biurowych. Praca na wysokości (godz. pracy: 15:00-19:00)
MODA ITALY Sylwia Nawrot, MOTO-NAWROT, AKCESORIA SYLWIA NAWROT, FORBIRE SYLWIA NAWROT - 2016-04-21 - Baranów (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B/MAGAZYNIER - 2 000 - 2 500 PLN

Prowadzenie samochodu dostawczego do 3,5 tony; załadunek i rozładunek wskazanego asortymentu (prowadzenie wózka widłowego MANITOU); prowadzenie dokumentacji magazynowej (ewidencja EXEL); raportowanie i rozliczanie pobranych dokumentów. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi programów z pakietu MS OFFICE (Exel) oraz ważne badania psychologiczne.
INTOP Sp. z o.o. - 2016-09-01 - Rychtal (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO PIANKOWANIA MEBLI - od 1 850 PLN

Piankowanie stelaży tapicerskich
P.P.U.H. "GABI Jerczyńscy" Sp. j. - 2016-12-01 - Piaski (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-08-30 - Polkowice (dolnośląskie)

Doradca klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Brzeg (opolskie)

Specjalista ds. Usług i Kredytów - -

Media Expert Odpowiedzialny będziesz m.in. za:

udzielanie Klientom kredytów ratalnych
sprzedaż usług z oferty elektomarketu Media Expert
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
dodatkowo sprzedaż sprzętu RTV/AGD/IT
Media Expert - 2017-01-12 - Sanok (podkarpackie)

Media Expert - 2016-06-27 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-04-27 - Białogard (zachodniopomorskie)

Analityk Finansowy - -

Media Expert Udział w tworzeniu budżetu rocznego, prognoz finansowych oraz planów Firmy,
Analiza realizacji powyższych planów oraz analizy i raportowanie odchyleń,
Sporządzanie raportów zarządczych i analiz finansowych, interpretacja danych,
Tworzenie i rozwój narzędzi kontrolingowych i systemu raportowania, w tym QlikView,
Uczestniczenie w procesie bieżącego prognozowania,
Przygotowanie różnorodnych analiz finansowych i prezentacja ich wyników w postaci raportów,
Analiza i raportowanie przychodów oraz kosztów dla poszczególnych kanałów sprzedaży,
Media Expert - 2015-11-16 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta slepu (tkaniny oraz artykuły dekoracyjne), obsługa kasy fiskalnej, aranażacja okien, sprzedaż firan, dekoracja. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
DOM HANDLOWY "AGA" - 2016-03-14 - Kępno (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-01-19 - Trzebnica (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-01-13 - Radomsko (łódzkie)

OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGO - od 1 850 PLN

Obsługa węzła betoniarskiego
ZPUH REMBET Sp. z o.o. - 2016-09-14 - Kępno (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-09-08 - Bytów (pomorskie)

TOKARZ - od 1 850 PLN

Obsługa tokarki
ZPUH REMBET Sp. z o.o. - 2016-10-25 - Kępno (wielkopolskie)

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-05-20 - Sandomierz (świętokrzyskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Głogów (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYNY DO CIĘCIA PIANKI - od 1 850 PLN

obsługa maszyny do cięcia pianki
PPHU "TOMPOL" - Tomasz Pietrus - 2016-01-08 - Myjomice (wielkopolskie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-12-16 - Staszów (świętokrzyskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert - 2016-02-12 - Marki (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie elementów materiałów tapicerskich. Wymagane doświadczenie zawodowe 2-3 lata. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
IDŹCZAK-MEBLE Firma PHU Roman Idźczak - 2016-10-05 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)