Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Bydgoszcz Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Bydgoszcz

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Bydgoszcz

Data dodania ogłoszenia: 2015-11-30

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowq obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-03-18 - Starachowice (świętokrzyskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY(NR 2556) - od 1 000 PLN

wykonywanie prac porządkowych w budynku, sprzątanie terenu wokół budynku firmy, drobne prace naprawcze1/2 etatu
"MALTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-04-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-01-18 - Chrzanów (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSOWY - od 3 000 PLN

Przewóz osób z regularnej komunikacji publicznej.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ(NR 7115) - od 1 850 PLN

- opracowanie programów zajęć terapeutycznych w pracowni krawieckiej,- prowadzenie zajęć zgodnie z indywidualnym programem i dostosowanym do mozliwości i potrzeb uczestników,- kształtowanie u podopiecznych wartości estetycznych, emocjonalno-poznawczych, właściwej postawy społecznej
Warsztat Terapii Zajęciowej przy Woj. Ośrodek Kultury - 2016-09-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-05-05 - Łódź (łódzkie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO(NR 3213) - od 30 PLN

prowadzenie zajęć lekcyjnych z języka polskiegoumowa zlecenie lub o dzieło
PIERWSZY ZESPÓŁ SZKÓŁ PRYWATNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-10 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2017-01-18 - Poznań (wielkopolskie)

REFERENT(NR 4479) - od 1 850 PLN

Podstawowe obowiązki:- przygotowanie wniosków do przeprowadzenia procedur zamówień publicznych w zakresie etapu projektowego i wykonawczego;- sprawdzanie zgodności kosztorysów ofertowych, złożonych w postępowaniach przetargowych przez Wykonawców, z przedmiarami robót i Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia;- opracowywanie i przygotowywanie umów na etap projektowy i wykonawczy.
Rejonowy Zarząd Infrastruktury - 2016-06-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-09-07 - Jasło (podkarpackie)

Media Expert - 2016-04-28 - Nowy Targ (małopolskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Marki (mazowieckie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-12 - Dębica (podkarpackie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-06-24 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

Kierownik Elektromarketu - -

realizacja planów sprzedażowych
Media Expert - 2017-03-15 - Dobczyce (małopolskie)

ŚLUSARZ(NR 0257) - od 13 PLN

czytanie dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznejgo 2D i 3Dlutowanie oraz wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych,dyspozycyjność - praca w delegacjach
MIG.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2017-02-20 - Katowice (śląskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU TECHNICZNO-EKSPLOATACYJNEGO(NR 8567) - od 2 000 PLN

Zakres obowiązków:1) nadzór nad infrastrukturą obiektów szpitala;2) koordynacja prac pracowników działu (utrzymanie ruchu, remonty maszyn, remonty instalacyjno-budowlane);3) koordynacja i monitorowanie prac w zakresie techniczno-eksploatacyjnym prowadzonych na terenie szpitala;4) współpraca z firmami zewnętrznymi, świadczącymi usługi na rzecz Szpitala (bieżące techniczno-eksploatacyjne utrzymanie nieruchomości, umowy, przeglądy i serwisy techniczne urządzeń i instalacji);5) udział w opracowywaniu i realizacji planów remontów, inwestycji i przeglądów;6) nadzór nad robotami remontowymi;7) odbiory techniczne wykonywanych prac;8) udział w organizacji przetargówi konkursów ofert dotyczących obsługi techniczno-eksploatacyjnej;9) prowadzenie dokumentacji wymaganej prawem;10) udział w tworzeniu i realizacja planu finansowego działu;11) przestrzeganie przepisów bhp i p/poż;12) nadzór i kontrola ważności dokumentów dopuszczających pracowników do pracy, w tym uprawnień i zaświadczeń lekarskich, szkoleń bhp;13) nadzór nad prawidłowym zużyciem materiałów wykorzystywanych do bieżących napraw i konserwacji przez pracowników działu.Oferujemy:1) stabile zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;2) pracę w przyjaznej atmosferze;3) możliwość rozwoju zawodowego.
Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy - 2016-12-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJAQLISTA DS. KONTAKTU Z KLIENTEM BIZNESOWYM(NR 8708) - od 1 100 PLN

pozyskiwanie klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji, umawianie spotkań na targach branżowych, przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy, realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników działań zgodnie z ustalonymi procedurami, tworzenie bazy danych klientówwynagrodzenie w kwocie netto - w okresie próbnym
ATCOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2015-11-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY(NR 7523) - od 1 850 PLN

prowizja do wynagrodzenia
BENDIKS - WASZAK MAREK WASZAK - 2016-10-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK FARMACJI - do 1 750 PLN

Sprzedaż leków i preparatów medycznych oraz opatrunków
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-03-09 - Wałbrzych (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA (NR 6251) - od 12 PLN

sprzątanie klatek schodowych w blokach oraz przyległego terenu zewnętrznegom-ce pracy: Fordon
4 House-Nieruchomości Hanna Dehnhard - 2016-08-31 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Kierownik działu - -

Media Expert zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w dziale
kontrola czystości w dziale
przeprowadzanie spotkań z pracownikami działu
zamówienia towarów – decyzyjność w sprawie ilości
delegowanie i rozliczanie zadań
przyjęcie towaru na sklep i wystawienie zgodnie z obowiązującymi standardami
Media Expert - 2015-12-01 - Marki (mazowieckie)