Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Bydgoszcz Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Bydgoszcz

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Bydgoszcz

Data dodania ogłoszenia: 2015-11-30

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

-uzgadnianie kont księgowych-księgowanie faktur-sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym-wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI(NR 0790) - od 2 000 PLN

kontrola surowców i wyrobów gotowych, przeprowadzanie testów nowych produktów, tworzenie systemu HACCP, nadzorowanie procesów produkcyjnych
Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski - 2016-02-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-02-13 - Goleniów (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER(NR 4532) - od 2 500 PLN

Gospodarka magazynowa, przyjmowanie dostaw, bieżąca pomoc w pracy magazynu i produkcji
NOVACODE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2015-11-30 - Zielona Góra (lubuskie)

POKOJOWA(NR 7143) - od 1 850 PLN

Obowiązki: sprzątanie pokoi, utrzymanie czystości w pomieszczeniach służbowych, na korytarzach i schodach.
Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne "BRDA" Sp.z o.o - 2016-10-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2015-11-16 - Zgorzelec (dolnośląskie)

Media Expert - 2017-02-27 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY(NR 7523) - od 1 850 PLN

prowizja do wynagrodzenia
BENDIKS - WASZAK MAREK WASZAK - 2016-10-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TAPICER MEBLOWY (NR 1210) - od 13 PLN

wykonywanie napraw i renowacja wyrobów tapicerskich
MIG.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Specjalista ds. SEO - -

Media Expert Optymalizacja stron i treści pod kątem SEO;
Monitoring rynku i analiza działań SEO konkurencji;
Kreowanie i wdrażanie link building’u;
Analiza słów kluczowych i poszukiwanie nowych możliwości;
Rekomendacja usprawnień i nowych rozwiązań;
Analiza efektów podejmowanych działań i raportowanie
Media Expert - 2015-10-01 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Kierownik działu - -

Media Expert zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w dziale
kontrola czystości w dziale
przeprowadzanie spotkań z pracownikami działu
zamówienia towarów – decyzyjność w sprawie ilości
delegowanie i rozliczanie zadań
przyjęcie towaru na sklep i wystawienie zgodnie z obowiązującymi standardami
Media Expert - 2015-12-01 - Marki (mazowieckie)

Media Expert - 2016-01-19 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

Zastępca Kierownika Salonu - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-12-27 - Płock (mazowieckie)

Doradca klienta-sprzedawca Rekreacja - -

Media Expert Jeśli jesteś zainteresowany zmianą swoich dotychczasowych obowiązków, interesujesz się bieżącą obsługą procesu serwisowania i napraw rowerów, oraz potrafisz zbudować pozytywne relacje z klientem, A do tego jeśli jesteś osobą otwartą na zmiany, a realizowanie missions impassible jest dla Ciebie wyzwaniem, to przyłącz się do nas.
Media Expert - 2016-06-20 - Złotów (wielkopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA-SPRZĄTACZKA(NR 6171) - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości w obiekcie wielkopowierzchniowym
ASPEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 1 850 PLN

- obsługa frezarki,- wykonywanie części zamiennych do maszyn i urządzeń, - regeneracja zużytych części zamiennych,- wykonywanie zadań w ramach przeglądów i remontów,- udział w montażach i rozruchach nowych linii produkcyjnych,- wykonywanie nowych urządzeń linii produkcyjnych,- modernizacja istniejących urządzeń na liniach.
CAN-PACK S.A. w Krakowie Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy - 2016-05-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRAKTYKANT W WYDZIALE ADMINISTRACYJNYM - nieodpłatny

poznanie zasad BHP i PPOŻ w miejscu pracy; zapoznanie z obow. w Urzędzie aktami prawnymi; zapoznanie z obiegiem dokumentów i procedurami obow. w komórce; zapoznanie sie z ustawą prawo zamówień publicznych; wykonywanie czynności w ramach udzielania zam. publ.; przygot. zestawień zrealizowanych zam. publ. na potrzeby sporządzenia sprawozdania rocznego do Urzędu Zamówień Publicznych (UZP); poznanie zasad prowadz. gospodarki magazynowej w Urzędzie; archiwizacja dokumentacji wydziału.
Urząd Statystyczny w Bydgoszczy - 2017-03-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI(NR 7644) - od 9 PLN

pomoc przy segregacji sprzętu elektronicznego, praca w serwisie komputerowymwynagrodzenie w kwocie netto
SIMS RECYCLING SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KAMIENIARZ - SZLIFIERZ (NR 5877) - od 2 100 PLN

rzeźba w kamieniu, cięcie, szlifowanie i obróbka kamienia
KAMIENIARSTWO " WOLLMANN " GABRIELA WOLLMANN-DRYGAS - 2016-08-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY(NR 0105) - od 2 600 PLN

- prace administracyjno-biurowe- koordynacja obiegu dokumentów- tworzenie raportów
CONCEPT SEVEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KOORDYNATOR KONKURSU – „WYGRAJ WESELE MARZEŃ”(NR 0107) - od 2 600 PLN

Konkurs „Wygraj Wesele Marzeń” jest przeznaczony dla osób, które zamierzają wziąć ślub. Dla zwycięzców przeznaczone są nagrody finansowe, w tym nagroda główna: 15 000 zł. Organizatorem konkursu jest Fundacja Przyjazny Świat Dziecka. Szczegóły konkursu dostępne są na stronie internetowej Fundacji.Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:- obsługa biurowa konkursu- weryfikacja zgłoszeń- współpraca z komisją konkursową

INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA (NR 2769) - 1 850 - 3 500 PLN

Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia), diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie, koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie ich do kolejnych linii wsparcia
ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN(NR 5043) - od 1 850 PLN

1. Organizowanie właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, przez organizowanie i prowadzenie zajęć zabawowych z elementami edukacji, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka w pomieszczeniach i na wolnym powietrzu,2. Dystrybucja żywności, karmienie3. Dbanie o higienę snu i wypoczynku,4. Prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych oraz edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka, dostosowanych do wieku dziecka,5. Bieżący kontakt z rodzicami lub opiekunami
Małgorzata Dober - 2016-07-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-03-09 - Wałbrzych (dolnośląskie)

SERWISANT MEBLOWY - KIEROWCA(NR 3689) - od 1 850 PLN

rozpatrywanie reklamacji gwarancyjnych i pogwarancyjnych u klienta, naprawa mebla lub wymiana przygotowanego elementu przez producenta
MSM KAROLINA WRÓBLEWSKA - 2016-05-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SERWISANT URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH(NR 8347) - od 4 000 PLN

serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, instalacji elektrycznych, central wentylacyjnych, montaże nowych urządzeń, raportowanie, doradztwo i diagnozy technicznemiejsce pracy: teren województwa kujawsko - pomorskiego
"LEASINGTEAM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-07-20 - Świebodzin (lubuskie)