Praca DORADCA DS. RYNKU NIERUCHOMOŚCI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie ofert kupna, najmu, sprzedaży nieruchomości, prezentowanie ofert nieruchomości, prowadzenie dokumentacji,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DS. RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie średnie lub wyższe,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prowadzenie i organizacja bazy danych, pozyskiwanie klientów, obsługa klientów firmy, asystowanie podczas oględzin nieruchomości, fotografowanie nieruchomości, utrzymanie relacji z klientem
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Katowice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Włodawa (lubelskie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Sieraków (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 462,5 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta. Dbanie o wizerunek firmy. Obsługa dostaw towaru. Drobne prace fizyczne. Wykształcenie podstawowe/średnie. Doświadczenie zawodowe 2 lata. Umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Marki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, przygotowywanie towarów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Świeradów-Zdrój (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - SORTOWACZ ODPADÓW - od 2 000 PLN

sortowanie surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Hornigi (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

sporządzanie różnego rodzaju dań z zastosowaniem maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Sztum (pomorskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

Wprowadzanie danych da systemu komputerowego, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Dobrodzień (opolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 000 PLN

w/zakresu
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Przedbórz (łódzkie)

Obsługa klienta biznesowego,prowadzenie korespondencji,obsługa poczty elektronicznej,organizacja dostaw,kontrola jakości ,obsługa programu PNS.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Lublin (lubelskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kraków (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

szycie odzieży lekkiej
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Żuromin (mazowieckie)

MELIORANT - od 1 850 PLN

koszenie skarp, rowów, usuwanie zakrzaczeń, naprawa awarii drenarskich, odmulanie mechaniczne
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Lutocin (mazowieckie)

PRACOWNIK CHLEWNI - od 1 800 PLN

odbieranie porodów macior, opieka nad warchlakiem
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Żarnowica Duża (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - RĘCZNA I MASZYNOWA OBRÓBKA RYB - od 13,6 PLN

Obróbka ryb i prace pomocnicze przy obróbce ryb, dział ościowania
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KONSULTANT / AGENT SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ - do 2 100 PLN

prowadzenie sprzedaży maszyn rolniczych, dojazd do klientów, pomoc w uruchamianiu maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

WĘDLINIARZ - od 1 850 PLN

produkcja wędlin
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Blinów Drugi (lubelskie)

KIEROWNIK PRODUKCJI W PRZEMYŚLE - od 2 500 PLN

Koordynator produkcji, kierownik warsztatu
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - do 2 000 PLN

sprzątanie w klubie fitness
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe, mycie aut
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Rawicz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE ODZIEŻOWYM - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Żywiec (śląskie)

HODOWCA BYDŁA - od 2 000 PLN

obsługa bydła
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Lubostroń (kujawsko-pomorskie)

ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE - do 1 850 PLN

Monter ociepleń budynków wykonuje izolacje termiczne ścian zewnętrznych obiektów budowlanych metodą lekką mokrą. 32 godzin pracy tygodniowo. Miejsce pracy: Wrocław, woj. dolnosląskie, terytorium całej Polski (zapewniony dojazd + zakwaterowanie) Kontakt telefoniczny oraz elektroniczny z pracodawcą. Oferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Wrocław (dolnośląskie)

KONSULTANT DO SPRAW SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Jarosław (podkarpackie)

DZIENNIKARZ - od 1 850 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 10,5 PLN

przygotowywanie i sprzedaż posiłków, obsługa klienta, dbałość o czystosć pomieszczeń i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Puńsk (podlaskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

Wszelkie prace stolarskie, obsługa maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Siennica (mazowieckie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 1 850 PLN

Obsługa Klientów salonu
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Kraków (małopolskie)