Praca DORADCA DS. OBSŁUGI KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta rosyjskojęzycznego i ukraińskojęzycznego (e-mail, telefon, chat).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Data zakończenia pracy: 28.02.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe, kierunek dowolny, min. roczne dośw. zawodowe i min. półroczne dośw. w obsłudze klienta rosyjskojęzycznego i ukraińskojęzycznego, min. półroczne dośw. w kierowaniu zespołem, biegła obsługa komputera, bardzo dobra znajomość MS Office, biegła znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego niezbęda ze względu na świadczenie usług w całości dla rynków rosyjskojęzycznych i ukraińskojęzycznych

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

porządkowanie dokumentacji, archiwizacja dokumentów,przyjmowanie i rozdział korespondencji oraz przesyłek, obsługa punktu przyjmowania próbek do badań w zakresie rejestracji,
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Gorlice (małopolskie)

ASYSTENT GEODETY-STAŻ - 997,4 PLN

Wykonywanie pomiarów geodezyjnych, obsługa programów komputerowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

kierowca samochodu ciężarowego, praca na terenie całej Polski
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Smarków (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Krotoszyn (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

OBRÓBKA ELEMENTÓW METALOWYCH, WYTWARZANIE GOTOWYCH WYTOCZONYCH WYROBÓW LUB ELEMENTÓW PODDAWANYCH DALSZEJ OBRÓBCE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA MASZYN ŚLUSARSKICH, MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

pracownik obsługi klienta w stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Mieścisko (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO - 2 265 - 3 500 PLN

Nauczyciel wychowania fizycznego, pełen etat 18/18. Wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie z przyg pedag., mile widziane doświadzcenie pracy w szkole. Wynagrodzenie wg tabeli MEN. CV zostaną przekazane Pracodawcy, który zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wejherowo (pomorskie)

SPAWACZ ŚWIATŁOWODÓW - od 2 000 PLN

Spawanie włókien światłowodowych w mufach i przełącznicach
TELDOM Sp. z o.o. - 2016-03-02 - Kraków (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - od 1 100 PLN

skręcanie, nitowanie, gwintowanie, wiercenie - montaż kontrukcji aluminiowych
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Cieszyn (śląskie)

MYJKOWY - od 1 840 PLN

praca na fermie drobiu
kontakt przez PUP - 2015-11-12 - Rostarzewo (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Jawor (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Międzybłocie (wielkopolskie)

Oferta stażu dla bezrobotnych.Obsługa kasy fiskalnej. Nauka kodów fiskalnych. Obsługa klienta - sprzedaż towarów. Zapoznanie z dokumentami rachunkowymi. Sporządzanie i przyjmowanie zamówień. Weryfikacja daty ważności towarów. Sporządzanie raportów dziennych. Eksponowanie towarów.Staż EFS POWER dla osób do 30 r.ż. lub EFS RPOWD dla osób od 30 r.ż.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Strzelin (dolnośląskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

- zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy- zapoznanie się z regulaminem oraz stanowiskiem pracy- administracja systemów informatycznych- naprawa, modernizacja, okresowa konserwacja sprzętu komputerowego- świadczenie pomocy użytkownikom w zakresie systemów informatycznych- tworzenie informatycznych materiałów promocyjno-informacyjnych- przygotowywanie sprzętu do uruchomienia nowego punktu sprzedaży- pomoc w redagowaniu tekstów naukowych związanych z zarządzaniem systemami informatycznymi- przygotowywanie sprzętu komputerowego do utylizacji- sprzedaż sprzętu i usług w siedzibie klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Polkowice (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Choszczno (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Zduńska Wola (łódzkie)

POMOCNIK CUKIERNIKA - od 1 850 PLN

pomoc przy produkcji cukierniczej
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Warszawa (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 900 PLN

pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNOLOG PROCESÓW CHEMICZNYCH (S,1K) - 997,4 PLN

Analizy laboratoryjne, sporzadzanie notatek, współpraca z uczelnią, prowadzenie syntez w szkle pod nadzorem, wyszukiwanie i tłumaczenie literatury zawodowej, praca w laboratorium i na instrumentach doświadczalnych w szkle
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Tarnów (małopolskie)

obsługa dokumentów dotyczących napraw maszyn i urządzeń,obsługa kartotek.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Zambrów (podlaskie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Słupsk (pomorskie)

OBUWNIK PRZEMYSŁOWY - do 1 850 PLN

produkcja obuwia w I gatunku jakościowym
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Złotoryja (dolnośląskie)

KELNER-BARMAN-RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Obsługa gości hotelowych,obsługa gości restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

art. budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 387,5 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Katowice (śląskie)