Praca DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI Gdynia NORD HOUSE

Stanowisko: DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta inywidualnego. Porada w sprawie nieruchomości.

Data publikacji: 2016-09-15

Lokalizacja: Gdynia (pomorskie)

Pracodawca: NORD HOUSE

Pustki 33/1, 81-003 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta inywidualnego. Porada w sprawie nieruchomości.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850 zł brutto + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomośc pakietu MS Office

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoba komunikatywna Mile widziana znajomość języka angielskiego. Godziny pracy od 8-16

Nazwa pracodawcy: NORD HOUSE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Pustki

Numer budynku pracodawcy: 33

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU - od 2 500 PLN

Przygotowanie ofert techniczno-handlowych. Dobór urządzeń wentylacyjnych. Nawiązywanie i utrzymanie relacji handlowych z kontarhentami z Rosji i Ukrainy. Negocjowanie warunków zawieranych tranzakcji. Wyjazdy służbowe: Rosja, Ukraina.
VBW Engineering Sp. z o.o. - 2017-05-11 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 000 PLN

Sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie i obsługa towarów zgodnie z wymogami kontrahentów.
KLINET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-11 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 000 PLN

OCHRONA HOTELU W NOCY
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Gdynia (pomorskie)

STARSZY SPECJALISTA (ENG: SENIOR ASSOCIATE-PROJECTS) - od 8 250 PLN

Analiza rozwiązań systemów ERP,IT oraz ich wydażenie w polsce. Analiza i ocena projektów przetwarzania, informacji. Wykonywanie ekspertyz, kierownie pracami analitycznymi. Diagnozowanie projektów, modernizacja.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Gdynia (pomorskie)

OBSŁUGA TELEFONICZNA KLIENTA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie zleceń od Klientów.
ANKER- Sp. z o.o. - 2016-06-15 - Gdynia (pomorskie)

MISTRZ DO SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO. - od 3 000 PLN

Rozliczenie szkód. Zarządzanie serwisem.Rozliczanie zakładu mechanicznego, doświadczenie w branży samochodowej
Autoryzowana Stacja Obsługi Nr. 11 Sp. z o.o. - 2017-02-14 - Gdynia (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

Załadunek towarów spożywczych (mrożonek) na samochody dostawcze.
IGLOTEX Dystrybucja Sp. z o.o. - 2016-01-22 - Gdynia (pomorskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 000 PLN

POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW, AKTYWNA SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FINANSOWYCH, UBEZPIECZENIOWYCH I POZAFINANSOWYCH
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 15,16 PLN

Praca w charakterze kierowcy autobusów komunikacji miejskiej.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Gdynia (pomorskie)

LEKTOR JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO - od 20 PLN

Prowadzenie szkoleń dla pracowników telekomunikacji w języku ukraińskim.
Paweł Wilke SZTUKA NAUKI - 2015-12-07 - Gdynia (pomorskie)

PIASKARZ - od 1 000 PLN

Prace przygotowawcze, piaskowanie powierzchni metalowych, dbałość o miejsce pracy, praca w zespole ukraińskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Gdynia (pomorskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 2 000 PLN

Wychowanie i nauka dzieci w wieku przedszkolnym.
Przedszkole Samorządowe nr 15 - 2016-12-09 - Gdynia (pomorskie)

Ochrona powierzonego mienia na obiektach handlowych.
UMBRELLA HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-08-23 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER - do 2 000 PLN

strzyżenie, modelowanie
kontakt przez PUP - 2017-08-08 - Gdynia (pomorskie)

KRAWCOWA (SZWACZKA) - od 1 850 PLN

Szycie dzianiny.
WIKA S.C - 2016-02-11 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA HAL PRODUKCYJNYCH - od 2 000 PLN

Sprzątanie hal produkcyjnych w miejscach niedostępnych dla maszyny myjącej (mopowanie, zamiatanie), sprzątanie zaplecza sanitarno- biurowego.
Probet Sp. z o.o. - 2017-02-14 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

Sprzątanie lokali użyteczności publicznej, mieszkań i biur. Sprzątanie po remontach, sprzątanie osiedli.
Kado Dorota Gumińska - 2017-06-08 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1. Obsługa biura i urządzeń biurowych (komputer, drukarka, skaner, kserokopiarka).2. Sporządzanie dokumentów firmowych, raportów, zestawień, dokumentów handlowych.3. Obsługa klienta, utrzymywanie kontaktów z klientami firmy, działanie na rzecz pozyskanie klientów.4. Obsługa edytora tekstu i arkuszy kalkulacyjnych.5. Prace archiwizacyjne i porządkowanie danych.6. Wykonywanie zadań związanych z przyjmowaniem lekkich towarów do magazynu, przechowywaniem składowanego towaru, z zachowaniem przyjętego systemu identyfikacji towarów.7. Bieżące monitorowanie zapasów magazynowych z uwzględnieniem asortymentu oraz terminów realizacji zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 850 PLN

Prace biurowe, wystawianie faktur, prowadzenie kasy firmowej, wystawianie raportów kasowych, przygotowywanie dokumentów przetargowych
Homex Sp. z o.o. - 2016-01-28 - Gdynia (pomorskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - 12 - 15 PLN

Montaż instalacji sanitarnych.
Hydrob - 2016-07-19 - Gdynia (pomorskie)

KASJER/KASJERKA - 10,5 - 12,5 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, PRZYJMOWANIE PŁATNOŚCI, DBAŁOŚĆ O ESTETYKĘ STANOWISKA
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI STACJI PALIW - od 2 650 PLN

Obsługa, sprzedaż, pomoc, doradztwo klientom stacji paliw. Wymagania: wykształcenie średnie lub zawodowe, staż pracy minimum 5 lat, sumienność, uczciwość, zaangażowanie.
P.H.U. "AUTO- DAREX" - 2016-11-22 - Gdynia (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów.
ECO-FOOD Sp. z o.o. - 2017-05-04 - Gdynia (pomorskie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

Wykonywanie drobnych prac naprawczych mienia wspólnoty, malowanie, konserwacja, dbanie o porządek, koszenie trawy, spisywanie liczników.
Biuro Obsługi Budynków BOB s.c - 2017-07-27 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK MARKETU-WYKŁADANIE TOWARU - do 14 PLN

WYKŁADANIE TOWARU
kontakt przez OHP - 2016-02-01 - Gdynia (pomorskie)

DORADCA KREDYTOWY - od 2 500 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Gdynia (pomorskie)

KAMIENIARZ - SZLIFIERZ KAMIENIA - od 2 200 PLN

Układanie, cięcie płyt kamiennych. Polerowanie elementów kamiennych w obiektach.
Aneta Janosik ANEY - 2017-03-13 - Gdynia (pomorskie)

KRAWCOWA - od 2 350 PLN

Szycie firan i zasłon.
Firma Handlowa " TEXTIL "S.C. - 2017-09-06 - Gdynia (pomorskie)