Praca DORADCA DO SPRAW KREDYTÓW R102/0324-102/16 Włocławek CENTRUM FINANSOWE CHROBRY EWA NOWICKA

Polskiej Organizacji Wojskowej 2, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta kredytowego i biura

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA DO SPRAW KREDYTÓW R102/0324-102/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włocławek

Zawód: pracownik do spraw kredytów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Pracownik do spraw kredytów

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa urządzeń biurowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
obsługa komputera (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykszt. min. średnie, znajomość prac biurowych, doświadczenie w zawodzie, komunikatywność

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: CENTRUM FINANSOWE CHROBRY EWA NOWICKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, przed spotkaniem kontakt telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Włocławek

Gmina pracodawcy: Włocławek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włocławek

Ulica pracodawcy: Polskiej Organizacji Wojskowej

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik do spraw kredytów