Praca FRYZJER Witkowo GABINE KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI"KAROLINA" Karolina Trzaskawka

POZNAŃSKA 4, 62-230 Witkowo, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Zgodnie z umowa - wykonywanie usług fryzjerskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Witkowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Witkowo

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy:
GABINE KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI"KAROLINA" Karolina Trzaskawka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Witkowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Witkowo

Ulica pracodawcy: POZNAŃSKA

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjerstwo damsko-męskie farbowanie,czesanie
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
PRACOWNIA FRYZJERSKA ANNA SABINIARZ - 2017-03-16 - Chojnice (pomorskie)

MAGAZYNIER-OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Gniezno (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACJI - od 1 269,98 PLN

ekspedycja za pierwszym stółem, przyjmowanie towaru
Apteka "NATURA"vGronowska Wegner Elżbieta - 2016-12-06 - Czerniejewo (wielkopolskie)

prace fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Grabów nad Prosną (wielkopolskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

strzyźenie,czesanie
Fryzjerstwo Małgorzata Gałkowska - 2016-06-20 - Gąsów (mazowieckie)

Usługi fryzjerskie,utrzymanie czystości i porządku w salonie i na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Nowy Sącz (małopolskie)

STOLARZ OGÓLNY - od 2 000 PLN

ogólna praca w stolarni
STOLARSTWO MIKOŁAJCZAK Andrzej Mikołajczak - 2017-04-06 - Niechanowo (wielkopolskie)

kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Garwolin (mazowieckie)

wg. zakresu czunnosci
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

ocieplanie budynków, płyta GK, układanie płytek, struktura zewnętrzna.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Fałkowo (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI / OBSŁUGA MASZYNY - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn na produkcji
Fehling Polska Wydawnictwo Sp. z o.o. - 2016-06-16 - Gniezno (wielkopolskie)

Zgodny z oferowanym stanowieskiem. Wykształcenie min. zawodowe z tytułem czeladnika, mile widziane doświadczenie
U Gosi Małgorzata Szudyga - 2016-05-05 - Mysłowice (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wg. zakresu cznynności
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Gniezno (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kiszkowo (wielkopolskie)

FRYZJERKA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Gniezno (wielkopolskie)

bezpośrednia obsługa klienta- strzyżenie, koloryzacja, czesanie okazjonalne, modelowanie, trwała ondulacja
Studio Kalamis - Fryzjer Elżbieta Sawicka w Ciechanowie - 2016-10-04 - Ciechanów (mazowieckie)

Mycie i strzyżenie, koloryzacja włosów damskich, strzyżenie męskie. Praca w godzinach 10.00-18.00. Okres próbny trwa 3 miesiące.
SKARABEUSZ Ryszard Pawłowski - 2016-09-14 - Śrem (wielkopolskie)

farbowanie, upięcia, strzyżenie damsko- męskie
Salon Fryzjerso-Kosmetyczny "NATALIA" Natalia Cyrulska - 2016-02-01 - Andrespol (łódzkie)

FRYZJER - od 925 PLN

Fryzjerstwo - strzyżenie, modelowanie, farbowanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Złotoryja (dolnośląskie)

FRYZJER - od 975 PLN

Strzyżenie damsko-męskie, farbowanie, czesanie
STUDIO FRYZJERSKIE NORD - 2016-10-06 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK MUZEALNY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Dziekanowice (wielkopolskie)

Strzyżenie, modelowanie, farbowanie
Zakład Fryzjerski Damsko-Męski "MAGDA" - 2017-05-05 - Grójec (mazowieckie)

fryzjer damsko-męski
Bohema Spa Hair Katarzyna Drzazga-Cybulska - 2017-01-10 - Poznań (wielkopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

pomoc na warsztacie przy naprawach sam.ciężarowych.Praca we Woźnikach
CL TRANSS Sp. z o.o. - 2016-10-24 - Gniezno (wielkopolskie)

strzyżenie damskie, męskie
ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI MARIA TWARÓG - 2016-04-06 - Łapanów (małopolskie)

strzyżenie i koloryzacja
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 2 200 PLN

Strzyżenie, modelowanie i stylizowanie fryzur męskich, dbanie o porządek.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Łódź (łódzkie)