Praca DIETETYK Kościerzyna kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- Szkolenie w zakresie BHP i ppoż.- Instruktaż stanowiskowy.- Zapoznanie z organizacją i regulaminami firmy.- Planowanie jadłospisów dekadowych i dziennych z podziałem na szpitale - z uwzględnieniem wszystkich diet.- Ocena jadłospisów przed wprowadzeniem ich do realizacji pod względem wartości odżywczej, energetycznej, zgodności z normami wyrażonymi w składnikach pokarmowych, produktach spożywczych.- Nadzór nad sporządzaniem diet specjalnych pod kątem zgodności z zaleceniami lekarskimi.- Przyjmowanie zgłoszeń od kontrahentów.- Porcjowanie i dystrybucja posiłków.- Sporządzanie pisemnych zamówień na produkty.- Obsługa programów dietetycznych.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościerzyna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: aktualne badania sanitarno- epidemiologiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Ulica pracodawcy: Mściwoja II

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie ciągnika siodłowego, zabezpieczenie ładunków, proste czynności spedycyjne, kontrola stanu pojazduPraca kraje strefy Schengen
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Pcim (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Częstochowa (śląskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Ławy (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towaru, obsługa klientów w sklepieWYMAGANIA: wykształcenie średnie
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Jarosław (podkarpackie)

KIEROWCA KAT."B" - od 1 850 PLN

transport towarów na terenie całego kraju i Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Żarki (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

- przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Mirzec-Majorat (świętokrzyskie)

POMOC DOMOWA/OPIEKUN - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w domu, opieka nad starszymi osobami
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Przeźmierowo (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI - od 1 850 PLN

Sprzedaż usług, obsługa infolinii, obsługa dekoderów
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACE PRODUKCYJNE - od 12,02 PLN

Przygotowywanie masy cukierniczej.Obsługa piecy i maszyn pakujących.Nadzór nad procesem wypieku.Pakowanie ciastek w opakowania zbiorcze.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA (ART. ODZIEŻOWYCH) - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż bezpośrednia oraz internetowa, obsługa strony internetowej, wykonywanie zdjęć, pakowanie. Sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Brzesko (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 850 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kraśnik (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie dostaw, ekspozycja art. spoż., obsługa klientów, zawieranie transakcji sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA - 1 850 - 4 000 PLN

dostawa towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Jawor (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wałcz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

podstawy obsługi klienta, dokumentacja sanitarna, ekspozycja towarów na półkanch i regałach, lodówkach, zamrażarkach
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Potulice (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, biura; doradztwo prawne; pozyskiwanie nowych klientów;
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Lubawka (dolnośląskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie towaru, utrzymanie czystości na sklepie
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ - od 2 000 PLN

obsługa urządzeń pralniczych, załadunek i rozładunek brudnego i czystego prania do samochodu, zbiórka brudnego i czystego prania z punktów odbioru
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Kowalewo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

PIONKI- POMOC MAGAZYNIERA- PR. INT. - od 1 850 PLN

Pomoc w prowadzeniu magazynu.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Pionki (mazowieckie)

obsługa klienta, wyeksponowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

STAŻ - SEKRETARZ SĄDOWY - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Opole (opolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wydział Inwesty i Zamówień Publicznych, stanowisko: Pomoc przy opracowywaniu projektów gminnych planów inwestycji budowlanych i remontów budynków publicznychPrzygotowywanie i kompletowanie dokumentacji technicznej dotyczącej zadań inwestycyjnych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Wieruszów (łódzkie)

KIEROWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - od 35 000 PLN

- Planowanie, prognozowanie i wykonanie długofalowych planów logistycznych,- zarządzanie kluczowymi projektami logistycznymi,- kierowanie projektami optymalizacyjnymi,,- zarządzanie kosztami dostaw,- utworzenie nowego działu oraz przeszkolenie jego pracowników.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Białężyce (wielkopolskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Lelice (mazowieckie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Systematyczne wykonywanie zleceń.
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Ciechanów (mazowieckie)