Praca DIAGNOSTA LABORATORYJNY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DIAGNOSTA LABORATORYJNY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. B/MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Rozwożenie towaru; obsługa stanów magazynowych. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Kępno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, sprzedaż art. spożywczych, układanie towarów na półkach.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Wola Uhruska (lubelskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 920 PLN

obsługa stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kraków (małopolskie)

MURARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Kleczkowo (mazowieckie)

WYKONAWCA USŁUG PORZĄDKOWYCH - do 1 850 PLN

Sprzątanie ciągów komunikacyjnych, pieszych, mycie i odkurzanie podłóg, mebli, przeszkleń. Sprzątanie saunarium oraz powierzchni basenowej, sprzatanie sanitariatów ( natryski, toalety, przebieralnie). Opróżnianie koszy na odpady, sprzątanie powierzchni biurowych. Miejsce pracy: Aquapark Śleza koło Bielan Wrocławskich.Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Ślęza (dolnośląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Technik administracji
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Brzeg (opolskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I TELEKOMUNIKACYJNEGO - od 2 000 PLN

Naprawa, serwis, bieżące przeglądy sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Jasło (podkarpackie)

ASYSTENT DS. MARKETINGU - od 1 500 PLN

utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, głównie wietnamskimi, wykonywanie prac na zlecenie dyrektora
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

obsługa gości hotelupomoc w przyjmowaniu rezerwacjimeldowaniu gościprowadzeniu korespondencjidbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH STAŻ FP ( GOŚCIESZOWICE) - 997,4 PLN

wykonywanie czynności związanych z naprawą samochodu
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Gościeszowice (lubuskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Ostrowiec (zachodniopomorskie)

REFERENT DS. DOKUMENTACJI LOGISTYCZNEJ/SPEDYTOR (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 15,16 PLN

Praca w charakterze kierowcy autobusów komunikacji miejskiej.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJACEGO - od 8,2 PLN

Sprzątanie pasażu i toalet na galerii handlowej ( Galerii Jurajskiej w Częstochowie)
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 900 PLN

- Pomoc przy obsłudze linii produkcyjnej; - Formowanie wyrobu gotowego na maszynach pakujących; - Układanie zapakowanej produkcji na paletach; - Kontrola pracy maszyn; - Gospodarka odpadami. Umowa o pracę tymczasową, trzy zmiany w godz.: 6-14, 14-22, 22-6. Pracodawca nie zapewnia dojazdów do pracy.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Zgodnei ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Borzytuchom (pomorskie)

ROBOTNIK LEŚNY - do 1 850 PLN

Układanie drewna w stosy, przygotowywanie gleby pod zaliesienie, sadzenie lasu.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Sobibór (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Myszków (śląskie)

PRACOWNIK DS. SPRZEDAŻY ART. CUKIERNICZYCH - od 1 750 PLN

Obsługa klienta związana ze sprzedażą ciast, deserów, lodów
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Skawina (małopolskie)

SPAWACZ - od 12,5 PLN

Spawanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Andrychów (małopolskie)

PODINSPEKTOR - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Białystok (podlaskie)

KELNER - od 1 850 PLN

przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej: przygotowywanie sztućców, szkła, naczyń do wydawania potraw i napojów, nakrywanie stołów, udzielanie klientom informacji dotyczących jadłospisu i doradzanie w kwestii wyboru potrawy, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, serwowanie potraw i napojów
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC - od 1 100 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 1 850 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 1 750 PLN

Realizacja zleceń transportowych i spedycyjnych, szukanie ładunków, współpraca z kierowcami - organizacja pracy kierowcy, zlecenie i monitorowanie przebiegu ich pracy, wyszukiwanie rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów transportu , budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Łask (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Czerniewice (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc przy przygotowaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Libiąż (małopolskie)