Praca DETAILER SAMOCHODOWY Dębica PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "LUK-CAR"

Stanowisko: DETAILER SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: DETAILER SAMOCHODOWY

Data publikacji: 2016-02-01

Lokalizacja: Dębica (podkarpackie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "LUK-CAR"

DROGOWCÓW 14, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DETAILER SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: operator myjni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI SZLIFIERKI OSCELACYJNEJ

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI ODKURZACZA PUZZI

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "LUK-CAR"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: BRAK DANYCH

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: DROGOWCÓW

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych,

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: operator myjni