Praca DESERANT - 806 Świdnica "PIEKARZ" M. CIARKOWSKA L. CIARKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Okrężna 32, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie i dekorowanie tortów (z masy cukrowej, bitej śmietany itd.)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 700 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
po okresie próbnym umowa o pracępraca na dwie zmiany (6-14, 22-6)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DESERANT - 806

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 700 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
dokładność, cierpliwość, wyobraźnia, zdolności manualne, umiejętność pracy z masą cukrową, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność estetycznego dekorowania tortów

Nazwa pracodawcy:
"PIEKARZ" M. CIARKOWSKA L. CIARKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: Okrężna

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

KLINIARZ - od 1 850 PLN

Produkcja formaka granitowego
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Czernica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 740 - od 1 850 PLN

rozdzielanie i przygotowywanie towaru
TRANSPORT LOGISTYKA "S&G" Ryszard Spyrka - 2016-05-30 - Świdnica (dolnośląskie)

INFORMATYK - 1 850 - 2 500 PLN

utrzymanie sieci i zapewnienie poprawnego jej działania
"JARPAK" Zakład Produkcji Opakowań z Tektury Wątrobińska Alicja - 2016-06-02 - Świdnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY-2143 - od 5 500 PLN

przedtawicielstwo firmy niemieckiej, obsługa rynku europy środkowo-wschodniej
FOTOWOLTAIKA ŚLĄSKA Artur Pawlik - 2015-12-21 - Świdnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
Zajazd "U EMILA", Strzegom - 2016-04-18 - Strzegom (dolnośląskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 72 D - od 1 850 PLN

kontakt z dostawcami zagranicznymi, wystawianie faktur, składanie zamówień, odbieranie i rozsyłanie poczty
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Świdnica (dolnośląskie)

PALACZ - od 1 850 PLN

palenie w pieco CO
KOPERNIK POLSKA Sp. z o. o. - 2016-10-14 - Strzegom (dolnośląskie)

TOKARZ W METALU - od 1 750 PLN

usługi toczenia róznych detali np: planowanie głowicy metali małych i srednich na maszynie tokarskiej
CENTRUM MOTORYZACJI KEWT Tadeusz Waryszak - 2015-12-03 - Świdnik (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie fundamentów, wykopów, układanie schodów granitowych itp.
PPHU SKALEŃ KIEŁBASA - 2016-04-25 - Strzegom (dolnośląskie)

OPIEKUN KLIENTA/DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie minimum średnie, wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie założonych celów, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami, wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe, wymagane minimum roczne doświadczenie w branży, sprzedaż produktów bankowych, prawo jazdy kat. BOgólny zakres obowiązków: -profesjonalna obsługa Klientów-analizowanie potrzeb Klientów i dobór odpowiedniego produktu-aktywne pozyskiwanie nowych Klientów-realizacja określonych zadań i planów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Świdnik (lubelskie)

SPRZEDAWCA WYROBÓW GRANITOWYCH - od 1 850 PLN

sprzedaż wyrobów granitowych
F.H.U MIMIS, Tomasz Błaszkiewicz - 2016-01-28 - Strzegom (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA 1/2 ETATU -1932 - od 940 PLN

obsługa klienta
TESCO (POLSKA) SP. Z O. O. - 2015-12-03 - Żarów (dolnośląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 747 - od 2 000 PLN

praca w Żarowie, obsługa wózka widłowego i skanera, załadunek/rozładunek towarów na magazynie itp.
InterKadra Sp. Z.o.o - 2016-05-31 - Żarów (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA FŚW - od 2 500 PLN

prace magazynowe, rozwożenie towaru
ENERGOKABEL Sp. z o.o. - 2016-10-21 - Świebodzice (dolnośląskie)

REFERENT BIUROWY FŚW - od 1 850 PLN

obsługa klienta, fax-u, telefonu
TRANSMETAL Sp. z o.o. - 2016-11-29 - Świebodzice (dolnośląskie)

OPIKUNK/KA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 378 - od 2 400 PLN

opieka nad osobami w wieku podeszłym, wykonywanie czynności pielęgnacyjno-opiekuńczych, higienicznych
Żar-Med Sp. z o.o. - 2016-03-23 - Żarów (dolnośląskie)

OPERATOR WTRYSKARKI HYDRAULICZNEJ - od 1 850 PLN

obsługa wtryskarki hydraulicznej
P.P.H. "GRALES" Leszek Chęcik - 2016-10-21 - Strzegom (dolnośląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Świdnica (dolnośląskie)

KUPIEC - od 1 850 PLN

poszukiwanie dostawców oraz prowadzenie negocjacji handlowych
WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO PZL ŚWIDNIK S.A. - 2016-02-12 - Świdnik (lubelskie)

OPERATOR DIAKERSÓW - od 1 850 PLN

obsługa diakersów
ADA GRANIT Dariusz Kusiak - 2016-02-03 - Strzegom (dolnośląskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji i sieci elektrycznych
ZAKŁAD ROBÓT OGÓLNOBUDOWLANYCH ŻUKIEWICZ RAFAŁ - 2016-04-13 - Świdnik (lubelskie)

POMOC KUCHARZA FŚW - od 2 000 PLN

pomoc w kuchni, podawanie posiłków, pomoc przy przygotowaniu posiłków, utrzymanie czystości
Europejska Akademia Medycyny Ludowej Aleksander Haretski - 2016-08-31 - Świebodzice (dolnośląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 1 850 PLN

koszenie traw i chwastów przy drogach
PHU "EBO" - GORZEL BOGDAN - 2016-05-19 - Kawęczyn (lubelskie)

KIEROWCA KAT. C LUB CE - od 1 850 PLN

rozwożenie węgla i materiałów budowlanych
Skład Opału i Mat. Budowl. Usł. Transport.-Rozładunkowe - 2016-10-12 - Strzegom (dolnośląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klienta, wystawianie faktur, przyjmowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Trawniki (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Świdnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER KIEROWCA- 752 - 1 850 - 2 500 PLN

obsługa obecnych klientów,wydawanie towaru, utrzymanie porządku itp.
"ALEMA" DYSTRYBUCJA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH STANISŁAW ALEKSANDROWICZ - 2016-06-01 - Świdnica (dolnośląskie)

MISTRZ KONSERWACJI SIECI WODNO -KANALIZACYJNE/ELEKTRYK - 607 - od 3 000 PLN

wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z planem remontów, udział w projektach inwestycyjnych, modernizacjach, naprawa elektrycznych układów sterowania oraz diagnostyki i układów automatyki,tworzenie i aktualizacja niezbędnej dokumentacji maszyn i urządzeń, prowadzenie prawidłowej eksploatacji i konserwacji posiadanych urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, obiektów i budynków ( w tym studni głębinowych i przepompowni ścieków),prowadzenie magazynu podręcznego materiałów i narzędzi, zabezpieczenie narzędzi i materiałów dla brygad monterów,ewidencja przebiegów pojazdów zwik, prowadzenie dokumentacji samochodów i maszyn ZWIK ( w tym dbanie o rejestracje i ubezpieczenia),sporządzanie grafików, planów i kart pracy,nadzór nad dyscypliną pracy oraz kontrola przestrzegania przepisów bhp i ppoż. przez podległych pracowników.
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Żarów - 2016-05-05 - Żarów (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed