Praca DEKORATOR WNĘTRZ / SPRZEDAWCA Tychy Firma Handlowa MAR-DECOR Mariusz Czyż

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Dekoracja wnętrz, sprzedaż art. dekoracyjnych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DEKORATOR WNĘTRZ / SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tychy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tychy

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tychy

Zawód: dekorator wnętrz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie w sprzedaży i dekoracji wnętrz, umiejętność obsługi komputera,

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowa MAR-DECOR Mariusz Czyż

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Adres pracodawcy:
Czarna 3, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Życiorys zawodowy (CV).

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt osobisty, tel. 663-135-106, Godziny : 08:00-14:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Czarna

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Zawód wykonywany przez pracownika: dekorator wnętrz