Praca DEKORATOR WNĘTRZ/ PROJEKTANT Ostrów Wielkopolski kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
znajomość pr. Autocad lub Archicad, znajomość pr. 3Dmax, dobra znajomośc j. rosyjskiego, projektowanie 2D i 3D, wykonywanie wizualizacji i aranżacji wnętrz.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: DEKORATOR WNĘTRZ/ PROJEKTANT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: dekorator wnętrz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dekorator wnętrz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekorator wnętrz