Praca DEKORATOR WNĘTRZ Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: DEKORATOR WNĘTRZ

Wynagrodzenie: od 3 600 PLN

Zakres obowiązków: - projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych, biurowych i lokali użytkowych w oparciu o nowoczesne trendy;- opracowywanie kolorystyki wnętrza, dobór mebli i estetycznych dodatków;- przygotowywanie wizualizacji i projektów wykonawczych; - spotkania z klientami z Rosji i Ukrainy w celu zapoznania się z ich potrzebami i oczekiwaniami;- pozyskiwanie potrzebnych materiałów i elementów wystroju;- tworzenie szkiców oraz maketów wystroju wnętrz dla klientów z krajów wschodnich, głównie z Ukrainy i Rosji; - organizowanie i nadzorowanie prac remontowych.

Data publikacji: 2016-03-09

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
- projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych, biurowych i lokali użytkowych w oparciu o nowoczesne trendy;- opracowywanie kolorystyki wnętrza, dobór mebli i estetycznych dodatków;- przygotowywanie wizualizacji i projektów wykonawczych; - spotkania z klientami z Rosji i Ukrainy w celu zapoznania się z ich potrzebami i oczekiwaniami;- pozyskiwanie potrzebnych materiałów i elementów wystroju;- tworzenie szkiców oraz maketów wystroju wnętrz dla klientów z krajów wschodnich, głównie z Ukrainy i Rosji; - organizowanie i nadzorowanie prac remontowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 600 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca min. 130 godz. miesięcznie

Nazwa stanowiska: DEKORATOR WNĘTRZ

Data zakończenia pracy: 20.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie dowolne, min. 10 lat doświadczenia w zawodzie, bardzo dobra znajomość programów graficznych: pakiet Adobe, w szczególności Photoshop, dobra znajomość programów 3D Crafter, Strata Design 3D, biegła znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie