Praca DEKARZ Żukowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żukowo, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
1. Zapoznanie się i analizowanie rysunków roboczych, obliczanie zapotrzebowania na materiały i sprzęt do wykonywania prac dekarskich.2. Zapoznanie się z kompleksowym kryciem dachów, zapoznanie się z rodzajem blach do opierzeń dekarskich (opierzeń kominów, wywijanie blach rynien i rur spustowych, blach na gzymsy, pasy nadrynnowe i pasy podrynnowe, opierzeń okien dachowych).3. Krycie i wykonywanie dachów (blacha płaska, trapezowa, modułowa, dachówka).4. Zapoznanie się z montażem okien dachowych, pojedynczych, zespolonych i kolankowych (VELUX, FAKRO, ROTO, DAKEA).5. Montaż haków pod odpowiednim kątem, montaż rynien i rur spustowych.6. Obijanie blachą miedzianą elementów drewnianych i lutowanie .7. Nabijanie łat i kontrłat odpowiednio do rozstawu dachówki.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żukowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kartuski

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 24.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Kartuzy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartuzy

Ulica pracodawcy: Mściwoja II

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA C/E - od 2 170 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe min. 7 lat, prawo jazdy kat. C, C/E, znajomość j. białoruskiego i niemieckiego
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Krotoszyn (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK - do 3 500 PLN

Kontrola maszyn i urządzeń produkcyjnych pod kątem ich sprawności i przydatności na produkcji. Usuwanie awarii maszyn, przeglady maszyn w trakcie postoju. Konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z przyjętym harmonogramem. zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wykonywanych prac. Wypełnianie dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami. Trzy zmiany, umowa na czas okreśłony.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA X1 - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Przysiek (kujawsko-pomorskie)

MONTER INSTALACJI PRZECIWPOZAROWEJ TRYSKACZOWEJ - od 1 900 PLN

MONTAŻ INSTALACJI PRZECIWPOŻAROWEJ NA WYSOKOŚCI 3,0-10.0M, DOWÓZ I PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW, CIĘCIE, WIERCENIE, SZLIFOWANIE, GWINTOWANIE, MALOWANIE RUR, ZŁOŻENIE KONSTRUKCJI NA PODSTAWIE RYSUNKU, WYMAGANIASAMODZIELNY MONTAŻ INSTALACJI P-POŻ, CZYTANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH, PRAWO JAZDY B, STAŻ PRACY MIN. 2 LATA, KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO LUB ROSYJSKIEGO-MILE WIDZIANA,
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Tworzenie ofert handlowych, nawiązywanie kontaktu z klientami, prowadzenie negocjacji biznesowych, zawieranie umów handlowych, fakturowanie.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY/ SZTUKATOR - od 1 850 PLN

Praca przy wznoszeniu i wykańczaniu budynków, wykonywanie elementów dekoracyhnych i ozdobniczych. Praca na terenie całego kraju.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Szczyrk (śląskie)

BRUKARZ - OFERTA PRAC INTERWENCYJNYCH PRZEZNACZONA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W URZĘDZIE PRACY W SŁUPCY - od 2 000 PLN

Pomoc przy układaniu kostki brukowej.Wykonywanie podbudowy przed ułożeniem nawierzchni brukowej.
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Strzałkowo (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA - do 3 000 PLN

Branża FMCGDystrybucja artykułów spożywczych na wyznaczonym terenie województwa.Miejsce pracy: Teren woj DolnośląskiegoKontakt kandydatów z pracodawcą e-mailOferta znajduje się w sali: F
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, zamawianie i przyjmowanie towaru, przygotowywanie towaru do sprzedaży, podział towaru na grupy, ekspozycja towaru, obsługa klienta,
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Górzno (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych.
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Radziki Małe (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DS. RACHUNKÓW BANKOWYCH. - 997,4 PLN

Udzielanie klientom informacji dot. produktów bankowych, zakładanie i likwidacja rachunków bankowych, obsługa systemu finansowo księgowego w zakresie realizacji składanych przez klientów banku, segregowanie, archiwizacja dokumentacji bankowej.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Oleśnica (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

pomoc przy przygotowywaniu wniosków o dotacje
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Augustów (podlaskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, realizacja planów sprzedażowych, pozyskanie nowych klientów, zapewnienie efetywnejsprzedaży oferowanych produktów
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - od 1 750 PLN

obsługa komputera, prowadzenie korespondencji , ewidencja towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Miechów (małopolskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wołomin (mazowieckie)

KELNERKA - 997,4 PLN

Przestrzeganie dyscypliny pracy, przestrzeganie zasad higieny osobistej, a także utrzymywanie czystości sali i na stołach konsumenckich. Umiejętne oraz ostrożne obchodzenie się z powierzonym sprzętem, przygotowywanie posiłków oraz napojów.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie kawy i herbaty, serwowanie dań.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Sulejów (łódzkie)

MONTER URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH - od 2 700 PLN

Montaż urządzeń elektrycznych i elektrycznych tras kablowych w dużych obiektaach przemysłowych (oczyszczalnie ścieków, spalarnie, elektrownie itp.) Zabudowa aparatury elektrycznej, montaż rozdzielni, układanie kabli SN, NN, sterowniczych i automatyki.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Wieliczka (małopolskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

ręczno-mechaniczna obrobka metalu, konserwacja i naprawa sprzętu, lad i porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Żabi Róg (warmińsko-mazurskie)

WSPARCIE PRODUKCJI/KONTROLER JAKOŚCI - od 13 PLN

Prace produkcyjne, kontrola jakościowa i wizualna części samochodowych.Praca na 3 zmiany. Miejsce wykonywania pracy Gliwice (strefa ekonomiczna). Bezpłatny transport pracowników z Zabrza.
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Gliwice (śląskie)

*TERAPEUTA ZAJĘCIOWY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 468,25 PLN

prowadzenie zajęć terapeutycznych z mieszkańcami Domu Seniora "Przystań" z wykorzystaniem różnych form i technik terapii zajęciowej w procesie rehabilitacji
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Ścinawa (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, układanie towaru na regały, zmiana cenówek, dokonywanie przecen, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Częstochowa (śląskie)

MERCHANDISER K/M - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

PIELĘGNIARKA - od 1 900 PLN

Świadczenie usług zdrowotnych, a w szczególności świadczeń pielęgnacyjnych, zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczychorganizowanie i planowanie pracy na własnym stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Zamość (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 2 000 PLN

obsługa wtryskarki
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

AMBASADOR FUNDACJI - od 1 300 PLN

prowadzenie warsztatów muzycznych, lekcji beatboxu, promocja projektu, rozwijanie projektu fundacji
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Józefosław (mazowieckie)

Wybierz miejscowość