Praca DEKARZ Wodzisław Śląski Grabiec Przemysław Zakład Ogólnobudowlany

Starowiejska 23, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac dekarskich oraz pomoc przy wykonywaniu innych robót budowlanych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca na terenie powiatu wodzisławskiego i jastrzębskiego od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 - 14.00.Kontakt telefoniczny w godzinach 8.00 - 17.00.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 600 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
rok doświadczenia w pracy na stanowisku dekarza, mile widziane prawo jazdy kat. B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Grabiec Przemysław Zakład Ogólnobudowlany

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8.00-17.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Wodzisław Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wodzisław Śląski

Ulica pracodawcy: Starowiejska

Numer budynku pracodawcy: 23

Profil działalności pracodawcy: zakład ogólnobudowlany

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*