Praca DEKARZ Puck PREMIUM DACH POKRYCIA DACHOWE I ELEWACJE

Armii Wojska Polskiego 23, 84-100 Puck, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Brak danych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puck

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Puck

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: dekarz*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: PREMIUM DACH POKRYCIA DACHOWE I ELEWACJE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Puck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puck

Ulica pracodawcy: Armii Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie oryginalnych potraw kuchni chińskiej.
Hotel "PEKIN" i Restauracja Chińska PEKIN - 2016-03-02 - Władysławowo (pomorskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie przedmiotów,pomiarów, inwent. rozliczeń robót dekarskich, wykonywanie pokryć dachowych z różnych materiałów, wykonywanie rozbiórki pokryc dachowych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Kielce (świętokrzyskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie pokryć dachowych,dociepleń,wykształcenie zawodowe kierunkowe,doświadczenie w zawodzie 5 lat,uprawnienia alpinistyczne,j.ukraiński biegły oraz j.rosyjski średniozaawansowany
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Młodynie Dolne (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 100 PLN

Transport drogowyPrzewóz rzeczyPrace na tereni8e budowy
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "OL-TRANS" - 2015-12-02 - Mrzezino (pomorskie)

RECEPCJONISTKA - od 2 460 PLN

Przyjmowanie gości ośrodka zakwaterowywanie, udzielanie informacji związanych z pobytem gościa w ośrodku
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Hel (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Parszczyce (pomorskie)

DEKARZ - od 875 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Białystok (podlaskie)

wykonywanie pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Łódź (łódzkie)

DEKARZ - 13 - 15 PLN

Prace dekarskie. Miejsce pracy: powiat kartuski.
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAREK SZCZESNY - 2016-09-09 - Borkowo (pomorskie)

POMOC HYDRAULIKA - od 2 000 PLN

Prace montażowe sanitarne
P.H.U. "HYDRO-BART" PIOTR BARTKOWSKI - 2017-03-06 - Swarzewo (pomorskie)

KUCHARZ - od 3 000 PLN

Przygotowywanie potraw dla klientów i gości w hotelu
Hotel Wieniawa Sp.zo.o. - 2016-03-31 - Rekowo Górne (pomorskie)

DEKARZ - od 12 PLN

dekarstwo: w pełnym zakresie - wszystkie rodzaje pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Chorzów (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 080 PLN

Cięcie, zagęszczanie i reglanulacja folii
POLKOB RECYKLING Sp. z o.o. - 2017-03-10 - Kosakowo (pomorskie)

Transport drogowy, przewóz rzeczy, prace na terenie budowy.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "OL-TRANS" - 2016-08-03 - Mrzezino (pomorskie)

DEKARZ - do 2 500 PLN

Wykonywanie pokryć dachowych. Miejsce pracy: woj. pomorskie.
KAZIMIERZ KLEJNA Zakład Usługowy Blacharsko-Dekarski - 2016-12-06 - Puzdrowo (pomorskie)

Prace dekarsko - blacharskie
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH INFORMATYCZNYCH - od 2 647 PLN

Wykonywanie zadań nauczyciela przedmiotów zawodowych informatycznych, przygotowanie do egzaminów zawodowych z wykorzystaniem metod kształcenia.
POWIATOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO - 2015-11-27 - Puck (pomorskie)

PRACOWNIK DS. REMONTOWO - WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Puck (pomorskie)

OPIEKUNKA - 997,4 PLN

Pomoc dzieciom w ubieraniu, rozbieraniu, opieka nad dziećmi, wspólna zabawa, pomoc nauczycielowi w organizacji pracy oraz w przygotowywaniu materiałów do zajęć edukacyjnych. Pomoc dzieciom w czynnościach samousługowych tj. toaleta, mycie.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Władysławowo (pomorskie)

DEKARZ - od 15 PLN

Prace dekarskieWysokość wynagrodzenia do uzgodnienia. Pracodawca oferuje zakwaterowanie lub dojazdy. Praca na terenie kraju. Na spotkanie z pracodawca należy umówić się telefonicznie 509 496 429.
ASEKURACJA PRACE WYSOKOŚCIOWE TECHNIKĄ ALPINISTYCZNĄ-USŁUGI BUDOWLANE ROSIAK PAWEŁ - 2016-10-19 - Płońsk (mazowieckie)

DEKARZ - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - SEZON - od 2 600 PLN

sprzedaż odzieży, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Jurata (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 500 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu krajowym, rozładunek i załadunek towarów
CB MAX Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - 2016-07-08 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 500 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, dbanie o czystość kuchni
HOTEL 77 "ARA" Agencja Imprez Rozrywkowych - 2016-05-06 - Chałupy (pomorskie)

POKOJOWA - od 1 900 PLN

-sprzątanie pomieszczeń hotelowych-dbanie o porządek wokół budynków
kontakt przez OHP - 2016-03-21 - Jurata (pomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 2 000 PLN

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA POWIERZONYM OBIEKCIE
GOS-ZEC SP. Z O.O. - 2017-01-19 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

TECHNIK - CHEMIK - od 3 000 PLN

Wykonywanie analiz chemicznych, kontrola jakości produktów, obsługa stacji demineralizacji wody, wypełnianie dokumentów systemu jakości IOS 9001. Wykształcenie: średnie chemiczne, mile widziana znajomość języka angielskiego, doświadczenie w środowisku produkcyjnym, umiejętność pracy w zespole.
Target S.A. - 2016-10-18 - Krokowa (pomorskie)

Wybierz miejscowość