Praca DEKARZ (O) Ciężkowice P.R.B.H. FIGO Robert Figas

Miejsce pracy:
-, 33-190 Ciężkowice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Dekarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: delegacja

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska: DEKARZ (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ciężkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ciężkowice

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: doświadczenie na stanowisku, umiejętność samodzielnej pracy, mile widziane prawo jazdy kat. B. Praca na terenie kraju, na jedną zmianę w godz. 7:00-15:00, pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie; wynagrodzenie od 2500 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: P.R.B.H. FIGO Robert Figas, Rynek 7, 33-190 Ciężkowice, wcześniejszy kontakt tel.: 500 127 739 w godz. 8.00-18.00.

Nazwa pracodawcy: P.R.B.H. FIGO Robert Figas

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Rynek 7, 33-190 Ciężkowice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wcześniejszy kontakt tel., Godziny : 8.00-18.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Ciężkowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ciężkowice

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.05.2016