Praca DEKARZ-BLACHARZ Gliwice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Wykształcenie zawodowe; 3 lata doświadczenia; autoryzacja systemu Sika Protan FDT; mile widziana znajomość j. niemieckiego oraz rosyjskiego; umiejętność montażu rynien i rur spustowych z PVC, krycie dachów blachą, papą termozgrzewalną, folią PVC; uprawenienia hakowe, UDT kat. I P oraz kat. I WJO; wykonywanie pokryć dachowych, obróbek blacharskich; montaż rynien i rur spustowych z PVC; krycie dachów blachą oraz papą termozgrzewalną, folią PVC; jedna zmiana; praca na terenie woj. Śląskiego + delegacje na terenie kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ-BLACHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gliwice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gliwice

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dekarz* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_1: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pl. Inwalidów Wojennych 12, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osobiste zgłoszenie w CAZ w celu otrzymania skierowania do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Gliwice

Gmina pracodawcy: Gliwice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gliwice

Ulica pracodawcy: Pl. Inwalidów Wojennych

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*