Praca DEGUSTACJA + PAKOWANIE ZAKUPÓW - TESCO (U) Poznań kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Pomoc Klientom w pakowaniu zakupów czy znalezieniu produktów, przygotowywanie produktów do degustacji, zachęcanie Klientów do poczęstunku. Szkolenie dla pracowników - 20.01 w godzinach popołudniowych. Praca w dniach 2101-27.01.2016.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Stawka 8,00 zł NETTO - dla osoby uczącej się do 26 roku życia

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DEGUSTACJA + PAKOWANIE ZAKUPÓW - TESCO (U)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Zawód: pakowacz ręczny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 10 PLN

Data zakończenia pracy: 27.01.2016

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
ukończony 16 rok życia, chęć do pracy w terminie 20.01-27.01

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Poznań

28 czerwca 1956 r 211, 61-485 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV/ankieta poszukującego pracy (wysyłamy ją e-mailem lub można ją wypisać na miejscu)

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: 28 czerwca 1956 r

Numer budynku pracodawcy: 211

Profil działalności pracodawcy: Agencja Reklamowa

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Poznań

Zawód wykonywany przez pracownika: pakowacz ręczny

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK INWENTARYZACJI/ŁAŃCUT - 11 - 12 PLN

liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Rzeszów (podkarpackie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 2 500 PLN

montaż, podłączenie urządzeń elektycznycznych, rozkładanie wiązek elektrycznych na autobusie, uruchomienie autobusów na jazdę
ORION.PL Sp. z o.o. - 2016-07-26 - Poznań (wielkopolskie)

-BRUKARZ - od 2 000 PLN

- układanie kostki brukowej- wykonywanie prac wykończeniowych
kontakt przez OHP - 2017-03-30 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - OBSŁUGA KLIENTA - od 1 000 PLN

sprzedaż pamiątek, zabawek
kontakt przez OHP - 2016-04-11 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

obsługa klienta, wykładanie towaru
Mini Market u Mariusza - 2016-10-14 - Poznań (wielkopolskie)

PROMOCJE - 10 - 12 PLN

promowanie produktów
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

terminowe wykonywanie zadań wynikające z potrzeb Pracodawcy,najefektywniejsze wykorzystanie czasu pracy, stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych , ochrona powierzonego mienia i wykorzystanie go zgodnie z jego przeznaczeniem.
kontakt przez OHP - 2016-02-12 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 15 PLN

rozładunek towaru, układanie i wysyłka towaru, kompletowanie zamówień, skanowanie produktów, pakowanie
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Sady (wielkopolskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - do 2 000 PLN

Obsługa linii produkcyjnej -doświadczenie w firmie produkcyjnej, znajomość komputera, dobra organizacja pracy
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Wałbrzych (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

bieżące utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i ekspolatacyjnych
JANTAR 2 Sp. z o.o - 2016-06-01 - Poznań (wielkopolskie)

TOKARZ - 15 - 20 PLN

obróbka metalu
Fabryki Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o. - 2016-08-25 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 12,5 PLN

prace produkcyjne (szyby samochodowe), kontrola jakości szyb, pakowanie, przenoszenie szyb
kontakt przez OHP - 2016-01-08 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK ZBIORU/SZPARAGI - 38 - 39 PLN

wszelkie czynności związane z uprawa i pielęgnacja szparagów
kontakt przez OHP - 2016-02-24 - Holandia (Holandia)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO - 18,31 - 20,34 PLN

Liczenie towaru, obsługa urządzeń do skanowania, pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą.
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

Sprzedaż mięsa drobiowego w sklepach firmowych
kontakt przez OHP - 2016-10-26 - Sieniec (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

dbanie o wizerunek marki, sprzedaż artykułów dostępnych w sklepie, składanie raportów dobowych i miesięcznych, składanie zamówień w celu pokrycia braków magazynowych towaru handlowego
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Poznań (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 3 000 - 4 000 PLN

samodzielne wykonywanie napraw zgodnie z przyjętym zleceniem
VOYAGER CLUB Sp.z o.o. - 2016-05-12 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC DOMOWA - od 800 PLN

przygotowanie posiłków, zmywanie naczyń, utrzymanie domu w czystości
P&D EXPERT -DOM Magdalena Eisermann-Tomys - 2016-12-20 - Poznań (wielkopolskie)

POMOCNIK NA MAGAZYNIE - od 20 PLN

Prace porządkowe i remontowe na magazynie
kontakt przez OHP - 2016-07-20 - Racibórz (śląskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

wg zakresu obowiązków na linii produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2016-09-26 - Chmielów (podkarpackie)

SPECJALISTA PROMOCJI ZDROWIA I EDUKACJI ZDROWOTNEJ - od 2 500 PLN

planowanie i opracowywanie progamów promocji zdrowia, okeślanie indywidualnych i społecznych potrzeb zdrowotnych
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK HALI - od 15 PLN

segregacja odzieży, metkowanie odzieży, przygotowanie odzieży do wyłożenia w sklepie.
kontakt przez OHP - 2016-09-20 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI - od 1 850 PLN

praca przy produkcji wędlin
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Pszczyna (śląskie)

OPERATOR LINII MONTAŻOWEJ - do 13 PLN

według umowy
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Mielec (podkarpackie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 925 PLN

Kierowca - magazynier
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Nysa (opolskie)

SPRZEDAWCA LODÓW - od 10 PLN

Sprzedaż lodów włosich
kontakt przez OHP - 2017-03-30 - Nysa (opolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 10 PLN

ochrona obiektu handlowego stacjonarnego
kontakt przez OHP - 2016-01-28 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 11 - 13 PLN

liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego za pomocą skanera.
kontakt przez OHP - 2016-02-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 6 PLN

Rozdawanie ulotek reklamowych.
kontakt przez OHP - 2016-04-15 - Gliwice (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

realizacja celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dotychczasowych
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)