Praca ASYSTENTKA ZARZĄDU Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa urządzeń biurowych, obsługa poczty elektronicznej/ korespondencja w j. angielskim, rosyjskim, ukraińskim, niemieckim, odbieranie i kierowanie rozmów telefonicznych oraz obsługa gosci podczas spotkań w ww. językach, prowadzenie kalendarza spotkań, organizacja oraz rozliczenie delegacje zagranicznych, współpraca z kontrahentami z Ukrainy, Rosji, Gruzji, Holandii oraz Mongolii, tłumaczenie korespondencji handlowej oraz ofert techniczno- handlowych w ww językach

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 930 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA ZARZĄDU

Data zakończenia pracy: 03.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
elastyczność, zaangażowanie, dyskrecja oraz lojalność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, obsługa kasy, obsługa dostaw, zamówień. Praca w godzinach: 06:00-14:00, 10:00-18:00. Miejsce pracy Konstantynów Łodzki ul;. Łaska 11 oraz w Łodzi ul. Przełajowa 6 lok. 5
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACJI + ST REZERWA - 997,4 PLN

- wysyłanie i odbieranie korespondencji zwykłej i poleconej,- odbieranie i wysyłanie przesyłek kurierskich,- segregowanie, raporotwanie, nadzór nad korespondencją wych. i przych.,- obsł. centrali tel.,- obsł. klientów wew. i zew. firmy.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Łódź (łódzkie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

układanie glazury, terakoty, przygotowywanie podłoża, fugowanie, kładzenie płytek ceramicznych i kamienia, przycinanie, wycinanie otworów, analizowanie rysunków roboczych, praca 6 dni w tygodniu w godz. 7-15
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Pruszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Wolsztyn (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wykonywanie usług fryzjerskich damsko-męskich, strzyżenie, modelowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Tarnowskie Góry (śląskie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

konstrukacja i instalacja ciężkich konstrukcji drewnianych na placu budowy, wykonywanie formy i deskowania do konstrukcji betonowych
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Lubartów (lubelskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH - od 4 000 PLN

Bieżące wsparcie pracowników w obszarze HR oraz reagowanie na ich prośby Udzielanie informacji oraz odpowiadanie na zapytania pracowników/klienta w określonym czasie, za pomocą dostępnych narzędzi obsługa przez telefon, e-mail i fax Administrację kadrową w tym prowadzenie spraw kadrowych i dokumentacji pracowniczej; wprowadzanie informacji kadrowych do systemu SAP Użycie systemu Service Now w celu logowania spraw i wniosków, procesowania oraz zamykania oraz aktywnego kontaktu z klientem, przygotowywanie dokumentacji kadrowej (umów o pracę, aneksów itd.) Aktywną współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi w strukturach HRS w celu rozwiązywania problemów, których rozwiązanie wykracza poza odpowiedzialność pracownika,Zarządzanie informacjami oraz bieżąca obsługa bazy danych pracowników, wspieranie pracy działu w procesie obiegu dokumentów kadrowych Działanie zgodnie z procedurami korporacyjnymi HR Aktywne dzielenie się wiedzą i informacjami z innymi członkami zespołu, proaktywność w realizacji oczekiwań klientów/pracowników Zapewnienie, że wykonywana praca jest zgodna z procedurami Electrolux, dostarczona w określonych ramach czasowych oraz spełniająca oczekiwania klienta Pomoc w rozwiązywaniu problemów i inicjowanie usprawnień, uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach działowych i ogólnofirmowych Bycie przykładem dla pracowników, kształtowanie odpowiedniej kultury pracy, rozwój własnych kompetencji zawodowych, aby zapewnić najwyższą jakość pracy w Centrum, wykonywanie innych zadań związanych z pracą, zlecanych przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łask (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Milicz (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - 997,4 PLN

Specjalista do spraw kadr
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Częstochowa (śląskie)

SPECJALISTA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 2 100 PLN

prowadzenie szkoleń bhp, konsultacje i doradztwo bhp, opracowywanie oceny ryzyka zawodowego, obsługa firm z poza Częstochowy, przeprowadzanie dochodzenia powypadkowego, kontrole bhp
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Lipsko (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA (BIUROWA) - od 1 850 PLN

Kontrola kapitału należności, wystawianie wezwań do zapłaty, sporządzanie rejestrów świadczonych usług, dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Janowiec Wielkopolski (kujawsko-pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- dokładanie towaru,- obsługa kasy fiskalnej,- dbanie o stanowisko pracy,- sprawdzanie przydatności towaru do sprzedaży,- obsługa wagi,- metkowanie towaru,- zamawianie towaru, - przyjmowanie dostaw.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Zgierz (łódzkie)

KSIĘGOWA/Y- KADROWA - od 1 850 PLN

prowadzenie KPIR, kadr i płac
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Tarnowskie Góry (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - do 2 160 PLN

Pakowanie materiałów, przygotowywanie materiałów wg. specyfikacji w j. ukraińskim, pomoc magazyniera.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Mysłowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

czyszczenie sprzętu kuchennego, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i przyległych pomieszczeń, pomoc kucharzom
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 900 PLN

sprzedaż kosmetyków
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Radomsko (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 15 PLN

sprzątanie biur, hali produkcyjnych, przychodni
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Leszno (wielkopolskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 750 PLN

Malowanie elementów blacharskich
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Stróża (lubelskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 900 PLN

Prace konserwacyjne i naprawcze pojazdów, naprawy bieżące i okresowe samochodów ciężarowych, usuwanie usterek, myciei czyszczenie części i zespołów
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Męcinka (dolnośląskie)

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ - do 2 500 PLN

organizacja wysyłki towaru do nabywcy; kompletowanie i przygotowywanie produktów zamówionych internetowo
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Dzierżążno Małe (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, manicure, pedicure, hybryda, stylizacja rzęs, makijaż, pielęgnacja dłoni i stóp itd. Usługi z zakresu kosmetologi
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Władysławowo (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Lębork (pomorskie)

oferta stazu: przyjęcie towaru, pakowanie, załadunek na samochody
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Piła (łódzkie)

przyjmowanie, wydawanie towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POMOCNIK FLORYSTY - od 910 PLN

Pielęgnacja kwiatów ciętych, prace porządkowe, dbałość o estetyczną ekspozycję towarów.Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy, również w weekendy.Kontakt kandydatów: kwiaciarnia (at) dafe.com.pl
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Wrocław (dolnośląskie)