Praca CZYNNOŚCI ŚLUSARSKIE Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
pomoc na hali, spawanie elementow,przygotowanie elementów do malowania,przenoszenie, ukladanie ciężkich elementów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11,76 PLN

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: CZYNNOŚCI ŚLUSARSKIE

Data zakończenia pracy: 31.08.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętności manualne,sprawne posługiwanie się narzędziami

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

HAFCIARZ KOMPUTEROWY, PRASOWACZ - do 2 100 PLN

Obsługa maszyny hafciarskiej, krojenie, prasowanie i pakowanie wyrobów hafiarskich. Miejsce pracy: Wrocław ul. StabłowickaKontakt kandydatów z pracodawcą: telefoniczny Oferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Wrocław (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - do 2 200 PLN

Naprawa samochodów ciężarowych do 24 ton. Praca jednozmianowa w godz.: 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc przy tworzeniu ofert handlowych, sponsorskich, pomoc przy zbieraniu danych do baz marketingowych
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Sosnowiec (śląskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 950 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Chin, obsługa poczty w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

drobne naprawy komputerowe, diagnozowanie usterek - sporządzanie opisów usterek, instalacja i aktualizacja oprogramowania, usuwanie wirusów, składanie nowych komputerów, obsługa klienta, drobne naprawy elektroniki/drukarek
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Niepołomice (małopolskie)

KSIĘGOWY - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY PRODUKCJI ŚWIEC I ZNICZY - od 1 850 PLN

praca trzy etapowa, podawanie pustych tub na taśmociąg, wkładanie knotów parafinowych, odbieranie gotowych wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Dzikowiec (dolnośląskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Warszawa (mazowieckie)

OSOBA SPRZATAJĄCA - od 1 600 PLN

Sprzątanie sal i korytarzy szkolnych, 1/2 etatu.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ-DOSTAWCA PIZZY - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Chodzież (wielkopolskie)

OPIEKUN DZIECI I MŁODZIEŻY - od 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi i młodzieżą przy wsiadaniu i wysiadaniu z autobusu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Sędowice (świętokrzyskie)

392U - SZWACZKA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Radom (mazowieckie)

GLAZURNIK - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 2 000 PLN

Wg załącznika
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta,pozyskiwanie nowych klientów,utrzymanie baz klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami,
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Leszno (wielkopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - 997,4 PLN

Stolarz meblowy
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Częstochowa (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

-prace administracyjno-biurowe-pomoc w archiwizacji materiał€ w Archiwum Zakładowym-przygotowywanie korespondencji do wysyłki-pomoc w doręczeniu korespondencji na terenie miasta-inne zadania w zakresu prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Świebodzin (lubuskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Obsługa centrali telefonicznej i urzadzeń biurowych, prowadzenie korespondencji, poczta. Prowadzenie rejestru dostaw, odbiór dostaw. Drukowanie wszywek i metek.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kęty (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - RPO) - od 1 750 PLN

Przewóz materiałów budowlanych przy realizacji usług budowlano - brukarsko - kamieniarskich oraz materiałów i towarów przy realizacji usług gastronomicznych.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie towaru, uczestnictwo w obrocie ilościowym, wydawanie towaru z magazynu
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Piecewo (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 500 PLN

zakup i dostawa materiałów i towarów z ukrainy, wydawanie towarów z magazynu, sprządzanie dokumentacji w języku ukraińskim, odpowiedzialność za utrzymywanie porządku w magazynie
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Warszawa (mazowieckie)

DZIENNY OPIEKUN MAŁEGO DZIECKA - 997,4 PLN

oranizacja zabaw tematycznych dla dzieci, opieka pielęgnacyjna , pomoc przy spożywaniu posiłkow i czynnościach higienicznych, dbałość o ład w salch zabaw
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Górki Małe (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na zewnątrz i wewnątrz budynku, odsnieżanie, pomoc w jednostkach podległych.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Ruciane-Nida (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA OFPR/16/3253 - od 1 850 PLN

obsluga klientów, praca w markecie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Limanowa (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - od 2 058 PLN

obsługa komputera, obsługa urządzeń biurowych, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Babice Nowe (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA/PIELĘGNIARKA - 1 900 - 2 100 PLN

Obsługa Krioterapii.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 9 PLN

aktywna sprzedaż detaliczna
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Iława (warmińsko-mazurskie)

TAPICER-KRAWIEC - od 2 000 PLN

TAPICEROWANIE MEBLI NA PODŁOŻACH TWARDYCH I MIĘKKICH, RENOWACJA MEBLI ZABYTKOWYCH, WYKAŃCZANIE ORAZ DEKOROWANIE WYROBÓW TAPICERSKICH (RÓŻNE RODZAJE OZDÓB), KOMPUTEROWE PROJEKTOWANIE WYKROJÓW DO TAPICEROWANIA, SZYCIE WYKROJÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZWODOWE TECHNICZNE, UMIEJĘTNOŚĆ KOMPUTEROWEGO PROJEKTOWANIA WYKROJÓW, TAPICEROWNIA, SZYCIA, 10 LAT DOŚWIADCZENIA, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ J.UKRAIŃSKIEGO
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)