Praca CZYNNOŚCI POMOCNICZE NA PRODUKCJI ORAZ W PRODUKCJI MEBLI Srebrna Góra POLLUX ACCOUNTANT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

DWORCOWA 2, 57-200 Srebrna Góra, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
PODAWANIE I ODBIÓR Z OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE, OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA, KLEJENIE I KOSMETYKA ELEMENTÓW, PAKOWANIE ELEMENTÓW, PRZEWOŻENIE ELEMENTÓW ZA POMOCĄ WÓZKÓW RĘCZNYCH CZTEROKOŁOWYCH

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13,3 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
stawka godzinowa zakład czynny 3 zmiany, 6:00- 14:00, 14:00-22:00, 22:00 - 6:00

Nazwa stanowiska:
CZYNNOŚCI POMOCNICZE NA PRODUKCJI ORAZ W PRODUKCJI MEBLI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Srebrna Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stoszowice

Zawód:
pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13,3 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2018

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: ZDOLNOŚCI MANUALNE

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
1 miesiąc na podobnym stanowisku, zdolność dźwigania do 20 kg, dobry wzrok, brak alergii na kurz i pył drewna

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy:
POLLUX ACCOUNTANT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

HETMAŃSKA 14-16, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv+świadectwa pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: HETMAŃSKA

Numer budynku pracodawcy: 14-16

Profil działalności pracodawcy:
Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy

danePracodawcy_nrKraz: 8931

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich