Praca CZYNNOŚCI POMOCNICZE ZBIORU BORÓWKI AMERYKAŃSKIEJ Lublin kontakt przez OHP

Stanowisko: CZYNNOŚCI POMOCNICZE ZBIORU BORÓWKI AMERYKAŃSKIEJ

Wynagrodzenie: 8 - 12 PLN

Zakres obowiązków: zbiór/sortowanie borówki amerykańskiej

Data publikacji: 2016-05-18

Lokalizacja: Lublin (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 8 - 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska:
CZYNNOŚCI POMOCNICZE ZBIORU BORÓWKI AMERYKAŃSKIEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: sortowacz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 8 - 12 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: zaangażowanie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: sumienność

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
stawka wynagrodzenia 8-12 zł za 4 kg koszyk owoców

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Zamość

Bazyliańska 3, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Bazyliańska

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: APT

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Zamość

Zawód wykonywany przez pracownika: sortowacz

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI. STARE BRYNKI - do 13 PLN

przygotowanie posiłków. obsługa klientów.
kontakt przez OHP - 2017-07-24 - Stare Brynki (zachodniopomorskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 10 PLN

sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Luborzyca (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 13 PLN

PROWADZENIE ROZMÓW I NEGOCJACJI HANDLOWYCH, POZYSKIWANIE KONTRAHENTÓW.PRACA TEREN KRAJU, UKRAINA, ROSJA
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 13 PLN

Wg stanowiska: obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wydawanie towarów
kontakt przez OHP - 2017-05-24 - Augustów (podlaskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 13 PLN

pakowanie towaru przy linii produkcyjnej, sprawdzanie jakości produktów, wysyłka towaru, prace pomocnicze na produkcji
kontakt przez OHP - 2017-05-10 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

SERWISANT / TECHNIK SERWISU - od 4 500 PLN

naprawa i serwis urządzeń grzewczych, wentylacyjnych, chłodniczych, klimatyzacyjnych i fotowoltaiki oraz przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych jak również montaż instalacji grzewczych, pomp ciepła, fotowoltaiki, kotłów gazowych, central wenytlacyjnych, a także prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami.Od kandydata wymagamy wykształcenia średniego technicznego (specjalność: elektryczna, chłodnicza, z zakresu automatyki), efektywnej organizacji czasu pracy, samodzielności, zdolności pracy na wysokości. Mile widziane doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy) systemów budynkowych (energetycznych, grzewczych, chłodniczych, sanitarnych, ppoż.), znajomość zagadnień automatyki i elektryki, uprawnienia SEP i energetyczne w zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I.PRACA TERENOWA/OBSZAR WOJ.LUBELSKIEGO.
TGL Sp. z o.o. - 2016-03-09 - Lublin (lubelskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 10 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, towarowanie sklepu, układanie towaru na półkach, prace porzadkowe
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Giebnia (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DO ZBIORU SAŁATY - do 6 PLN

zbiór sałaty na polu
kontakt przez OHP - 2016-04-18 - Legnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsluga klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Lublin (lubelskie)

EKSPRESOWY KURIER - 10 - 13 PLN

ROZWOŻENIE PRZESYŁEK
kontakt przez OHP - 2016-07-20 - Gdańsk (pomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 12 PLN

załadunek i rozładunek towarów, preparacja produktów na palety, obsługa wózków widłowych i skanera
kontakt przez OHP - 2016-03-08 - Targowisko (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA DROBIU - od 2 000 PLN

prace związane z ubojem, rozbiorem i pakowaniem drobiu, oraz inne prace związane ze stanowiskiem,
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Lublin (lubelskie)

KONTROLER BILETÓW - od 13 PLN

lontrola biletów w autobusach CKA
kontakt przez OHP - 2017-03-16 - Chełm (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 500 PLN

przygotowywanie posiłków, wszystkie inne prace związane z w/w stanowiskiem
kontakt przez OHP - 2017-07-24 - Ustka (pomorskie)

ELEKTROMONTER - od 3 100 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Wykonywanie tras kablowych, układanie przewodów.Miejsce wykonywania pracy: W delegacji poza woj. lubelskim.
SCR ENERGETYKA WN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-03 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 12 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez OHP - 2016-09-13 - Lublin (lubelskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, Wykładanie towaru, Obsługa klientów, Dbanie o porządek i czystość w sklepie
kontakt przez OHP - 2016-11-09 - Warszawa (mazowieckie)

DYSTRYBUTOR ULOTEK - od 13 PLN

roznoszenie ulotek na terenie Golubia-Dobrzynia
kontakt przez OHP - 2017-06-21 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

HOSTESSA - od 13 PLN

Akcja promocyjna "COTY"- promowanie zestawów kosmetycznych
kontakt przez OHP - 2017-01-27 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności dla pracowników prodykcyjnych
kontakt przez OHP - 2016-12-19 - Chmielów (podkarpackie)

ELEKTROMECHANIK - 2 755 - 4 210 PLN

umiejętność samodzielnego diagnozowania uszkodzeń i awarii, umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej, praktyczna znajomość automatyki przemysłowej
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 12 PLN

Montaż sprzętu AGD, kontrola jakości, pakowanie
kontakt przez OHP - 2016-05-13 - Łódź (łódzkie)

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM - od 3 200 PLN

- obsługa rozmów przychodzących - identyfikacja potrzeb klienta i rozwiązywanie problemów- stałe pogłębianie wiedzy na temat produktów i usług związanych z obsługą klienta
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ - od 1 760 PLN

Sortowanie odzieży używanej poprzez sprawdzenie ich przydatności do sprzedaży w sklepach stacjonarnych.
kontakt przez OHP - 2016-07-27 - Zabierzów (małopolskie)

TOKARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie prac zleconych przez przełożonego na dziale produkcji elementów mechanicznych
kontakt przez OHP - 2017-01-26 - Wrocław (dolnośląskie)

DEKARZ - 2 000 - 3 000 PLN

Wykonywanie oraz remontowanie dachów papowych płaskich
KAM. DACH USŁ. REM. BUD. MAREK ROZWAŁKA - 2017-03-27 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA + ROZNOSZENIE ULOTEK - do 9 PLN

roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-08-29 - Tarnowskie Góry (śląskie)

SPRZEDAWCA - KAWIARNIA - 3 000 - 3 500 PLN

sprzedaż i obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Jarosławiec (zachodniopomorskie)

- PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

- odbieranie telefonów,- pakowanie paczek- składanie
kontakt przez OHP - 2016-05-12 - Rudka (świętokrzyskie)