Praca CZEKOLADNIK Kamieniec Ząbkowicki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kamieniec Ząbkowicki, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ZGODNIE Z WNIOSKIEM

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CZEKOLADNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamieniec Ząbkowicki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Zawód:
operator urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Powstańców Warszawy 7, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: WNIOSEK

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Adres strony pracodawcy: www.laro-bakalie.com

Ulica pracodawcy: Powstańców Warszawy

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy:
Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż oraz przyjmowanie i wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Nowa Wieś Lęborska (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

PRACA PRZY BUDOWIE OBIEKTÓW MOSTOWYCH
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kostów (opolskie)

POMOC KUCHENNA - od 8 PLN

Przygotowanie miejsca pracy, dbanie o stan sanitarny miejsca pracy, szatkowanie, obieranie, krojenie itp.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kraków (małopolskie)

FREZER - do 2 200 PLN

Obsługa frezarekWymagania:Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,mile widziane doświadczenie oraz znajomość obsługi frezarek.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Magazynier - oferta w ramach uzupełnienia wyposażonego stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Nowy Sącz (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Baboszewo (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami BHP i p. poż, działalnością Wydziału, wypisywanie wezwań, przygotowywanie poczty do wysyłki, prace kancelaryjne w Wydziale, rejestrowanie korespondencji wychodzącej, wprowadzanie danych do komputera, pomoc w archiwum zakładowym, przygotowywanie projetów pism, inne prace kancelaryjne
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Pszczyna (śląskie)

ELEKTROMECHANIK ` - do 925 PLN

Diagnozowanie i naptrawa instalacji elektrycznych samochodów osobowych i dostawczych. Miejsce pracy:DobrzykowiceKontakt kandydató z pracodawcą telefoniczny.Oferta znajduje się w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Dobrzykowice (dolnośląskie)

KONSERWATOR - od 2 100 PLN

konserwator
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Brzozów (podkarpackie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZERÓBCZYCH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 1 750 PLN

ogólne prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Czeladź (śląskie)

MONTER - od 1 850 PLN

Monter instalacji
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kraków (małopolskie)

INSTRUKTOR TAŃCA K/M - od 925 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

porządkowanie pasa drogowego, wycinka krzaków
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Augustów (podlaskie)

przyjmowanie dostaw towarów; wydawanie i dostawy towarów do klientów; prace magazynowe; prace porządkowe; obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Lubań (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - DOFINANSOWANIE DLA OSÓB 50+ - od 1 850 PLN

pomocnicze prace przy produkcji opakwań tekturowych - klejenie kartonów, oczyszczanie arkuszy, naklejanie
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Aleksandrów (mazowieckie)

POMOCNIK RZEŹNIKA - WĘDLINIARZ (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Charzykowy (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa panelu sprzedawcy, obsługa kasy fiskalnej,obsługa terminalu, obsługa sprzętu biurowego, dbanie o wizerunek sklepu, zlecanie zamówień, wysyłka paczek kurierskich, doradztwo przy sprzedaży gier, sporządzanie raportów
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Żory (śląskie)

MURARZ - MONTAŻYSTA RUSZTOWAŃ - od 2 400 PLN

montaż rusztowań, kotwienie rusztowań, wykonanie daszków zabezpieczających, montaż siatek zabiezpieczających, demontaż rusztowań
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Legnica (dolnośląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer damsko-męski, strzyżenie, koloryzacja, modelowanie, dbanie o stanowisko pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)

PRACOWNIK PUNKTU SKUPU - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towaru od dostawców, ustalanie wagi, sprawdzanie klasy towaru, sprawdzanie opakowań
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Klementowice (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 100 PLN

Praca na zmywaku, mycie naczyń, obieranie warzyw, prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Jawor (dolnośląskie)

DORADCA DS. OBSŁUGI KLIENTA - 4 000 - 4 500 PLN

obsługa klienta w branży turystycznej w j. niemieckimrozwiązywanie problemów i zapytań klientow poprzez obslugę połaczeń przychodzacych, wiadomości email oraz czatów.udzielanie pomocy klientowi w zaplanowaniui dokonaniu niezbędnych rezerwacji związanych z potrzebami klienta , które zapewni mu pełną satysfakcję przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniego poziomu efektywności i jakości pracy- dostarczanie klientowi najwyższej jakości serwisu oraz wsparcia przed i po sprzedazowego- identyfikacja, odpowiednia kwalifikacja i interpretacja potrzeb klienta oraz pomoc w rozwiazywaniu problemów zgłoszonych przez klienta w sposób, który wzmocni i podniesie satysfakcje klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

w zakresie technika prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Lipka (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa serwis pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-07-08 - Krosno (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed