Praca CUKIERNIK Zblewo kontakt przez PUP

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Obsługiwanie maszyn oraz urządzeń stosowanych w produkcji wyrobów cukierniczych, magazynowanie surowców cukierniczych, sporządzanie półproduktów cukierniczych, sporządzanie gotowych wyrobów cukierniczych, dekorowanie wyrobów cukierniczych i przygotowanie ich do dystrybucji.

Data publikacji: 2016-08-08

Lokalizacja: Zblewo (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zblewo, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługiwanie maszyn oraz urządzeń stosowanych w produkcji wyrobów cukierniczych, magazynowanie surowców cukierniczych, sporządzanie półproduktów cukierniczych, sporządzanie gotowych wyrobów cukierniczych, dekorowanie wyrobów cukierniczych i przygotowanie ich do dystrybucji.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zblewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Ulica pracodawcy: Kanałowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ/KA - 15 - 16 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. INŻYNIERII OPROGRAMOWANIA - od 7 500 PLN

Przygotowanie do wdrożenia i tworzenie aplikacji z wykorzystywaniem odpowiednich języków i środowisk programistycznych. Wprowadzanie, modyfikacja i udoskonalenie aplikacji. Planowanie nowych modułów aplikacji. Udział w tworzeniu specyfikacji. Praca w zespole pod kierunkiem kierownika projektu.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO - od 1 900 PLN

prowadzenie spraw dotyczących ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Mława (mazowieckie)

KELNER - 1 850 - 2 500 PLN

obsługa gości hotelowych, obsługa gości podczas imprez ololiczniściowych oraz kilientów indywidualnych w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Luboradza (zachodniopomorskie)

ROZBIERACZ - WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

Rozbieranie na części zasadnicze ćwiećtusz wołowych, ręcznie oraz na taśmie rozbiorowej za pomocą pił, wykrawanie za pomocą różnych rodzjaów noży, sortowanie mięsa i tluszczów pochodzących z obróbki elementów na wędzonki lub elementów handlowych na klasy w zależności od barwy mięsa, ścięgnistości, zawartości tkanki tłuszczowej , przekrwień; klasyfikowanie otrzymanych w wyniku wykrawania tłuszczy, kości, żył na poszczególne klasy, rozbieranie ośrodków wszystkih rodzajów zwierząt rzeźnych, skórowanie ręczne i mechaniczne, ostrzenie i konserwowanie narzędzi stosowanych przy rozbiorze i wykrawaniu (piły, noże, musaty).
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Lisków (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, rozliczenia, sprzedaż, zamówienia, raporty
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Sanok (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa Klienta, komunikatywność, dyspozycyjność
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK/-CA PRODUKCJI - od 2 040 PLN

Wykształcenie: podstawowe; doświadczenie na produkcji; montaż elementów, kontrola jakościowa i ilościowa detali; pakowanie, załadunek i rozładunek detali; trzy zmiany; miejsce pracy: Kleszczów, strefa Tulipan Park
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gliwice (śląskie)

POZOSTAŁY PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK OPERATORA CNC - do 1 850 PLN

Obróbka ręczna metali, utrzymanie porządku, obsługa maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Suraż (podlaskie)

KUCHARZ - od 1 860 PLN

Kucharzmycie naczyń, pomoc przy przygptpwywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Jarosław (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 12 PLN

obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Dzietrzkowice (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 775 PLN

prace na magazynie. Wymagane wykształcenie średnie, dokładność, sumienność, punktualnośc, umiejętność pracy w zespole.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Mysłowice (śląskie)

FRYZJER - od 1 000 PLN

strzyżenie, farbowanie
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Warszowice (śląskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

Wykształcenie wyższe techniczne.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Racibórz (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 2 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem: wykształcenie średnie techniczne; umiejętności: znajomość topografii, geografii, dokumentów celnych; uprawnienia prawo jazdy C, C+E; doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku 2, 5 roku; znajomość języków obcych - ukraiński, rosyjski (C2), angielski (B1). Ogólny zakres obowiązków: przygotowanie do przewozu, załadunek, wykonywanie przewozu, rozładunek, rozliczanie jazdy eksploatacyjnej. Miejsce wykonywania pracy - Lublin, Polska, Europa Wschodnia, UE.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ WALCOWNI - od 2 000 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych, walcarek
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Końskie (świętokrzyskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

układanie dokumentów, wprowadzanie dokumentów, wysyłanie poczty, odbiór dokumentów od klienta, utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Kutno (łódzkie)

AGENT DS. DYSTRYBUCJI - od 2 300 PLN

bezpośredni kontakt z dostawcami i odbiorcami z Krajów Bliskiego Wschodu, pomoc przedstawicielom handlowym, stały kontakt z magazynierami, sporządzanie raportów dla zarządu
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Jabłonowo (mazowieckie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Lubowidz (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - WYDZIAŁ ŁĄCZNOŚCI I INFORMATYKI - 997,4 PLN

Wykszt. średnie, umiejętność wykonywania podstawowych czynności serwisowych sprzętu komputerowego, znaj. obsł. komputera i aplikacji biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Racibórz (śląskie)

SANITARIUSZ SZPITALNY - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Tuczno (zachodniopomorskie)

pracownik budowlany
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Kraków (małopolskie)

Wybierz miejscowość