Praca CUKIERNIK Sztum kontakt przez PUP

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: sporządzanie mas i ciasta surowego do dalszej obróbki, wykonywanie kremu gotowego za pomocą urzązdeń

Data publikacji: 2016-05-16

Lokalizacja: Sztum (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
sporządzanie mas i ciasta surowego do dalszej obróbki, wykonywanie kremu gotowego za pomocą urzązdeń

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sztum

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sztumski

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 29.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Zawadzkiego 11, 82-440 Dzierzgoń, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wniosek o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: sztumski

Gmina pracodawcy: Dzierzgoń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierzgoń

Ulica pracodawcy: Zawadzkiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Produkcja wyrobów cukierniczych

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

CUKIERNIK - od 2 500 PLN

Pomoc w cukierni przy pieczeniu ciast i tortów
CUKIERNIA "ASIA" NOWAK-NAJA JOANNA - 2016-11-21 - Wólka Sokołowska (podkarpackie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowanie potraw w/g dań z karty restauracji
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Mszana Dolna (małopolskie)

SERWISANT TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH - od 2 000 PLN

do uzgdn
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Sanok (podkarpackie)

POMOCNIK BIBLIOTEKARZA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Rościszewo (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

przyjmowanie rezerwacji
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

przyjmowanie, wykładanie i sprzedaż towarów, wprowadzanie danych do komputera
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Subkowy (pomorskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

Krojenie, szycie oraz modelowanie dekoracji okiennych
kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE SPRZEDAŻY - od 1 750 PLN

Kompletowanie dokumentów związanych ze sprzedażą i magazynowaniem towaru: wz, faktury, sporządzanie dokumentów sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, faxu, kserokopiarki, przyjmowanie i realizowanie zamówień, sporządzanie raportów kasowych, monitowanie płatności, sporządzanie planu dostaw towaru, koordynowanie wyjazdów kierowców, przygotowywanie sprawozdań
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 200 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Zduńska Wola (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW UBEZPIECZEŃ MAJĄTKOWYCH I OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, oferowanie zawieranie ubezpieczeń na życie, majątkowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Chęciny (świętokrzyskie)

RECEPCJONISTA (STAZ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Zabrze (śląskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

praca na stanowisku fryzjera oraz utrzymanie czystości w zakładzie pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Kraków (małopolskie)

MONTER KONSERWATOR SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH / 344 Y REZ.30-50/ - od 1 800 PLN

OFERTA ROBÓT PUBLICZNYCH W RAMACH AKTYWIZACJI OSÓB W WIEKU 30-50 LAT: naprawy bieżące i remont sieci wodno-kanalizacyjnych.
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Otwock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów sklepu spożywczego. Przyjmowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Gołubie (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA UKRAIŃSKOJĘZYCZNEGO I ROSYJSKOJĘZYCZNEGO - od 1 950 PLN

obsługa klienta ukraińskojęzycznego i rosyjskojęzycznego w zakresie sprzedaży odzieży damskiej
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

Cięcie, oklejanie, skręcanie płyt wiórowych. Malowanie płyt meblowych. Montaż gotowych mebli. Oferta skierowana dla osób które nie ukończyły 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Brzesko (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 400 PLN

PRACA W POLICACH W PLACÓWCE ALIORBANK SA JAKO DORADCA KLIENTA:OBSŁUGA KASOWA, OTWIERANIE KONT, LOKAT, ZAWIRANIE UMÓW KREDYTOWYCH WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE, OBSŁUGA KOMPUTERA
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Obsługa magazynu, wprowadanie na stany magazynowe towaru.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kęty (małopolskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

malowanie, układanie płytek, szpachlowanie i inne prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Chrzanów (małopolskie)

PSYCHOLOG - 997,4 PLN

Szkolenie BHP.Zapoznanie sie z ryzykiem zawodowym na stanowisku prcay oraz regulaminem pracy.Prowadzenie badań i działań diagnostycznych mieszkańców w tym diagnozowanie ich indywidualnych potrzeb oraz mozliwości psychologicznych w zakresie adaptacji do zycia w środowisku.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrowina (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

budowa linii niskiego i średniego napięcia
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Szepietowo (podlaskie)

PAKOWACZ - 997,4 PLN

pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KUCHARZ - od 3 300 PLN

Przygotowanie potraw w/g zamówień, przygotowanie potraw garmażeryjnych, mięs, surówek i ryb.
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 500 PLN

Wykszatłcenie i doświadczenie bez znaczenia. Praca na terenie powiatu
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Zalesie Wielkie (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA OBUWIA 1 - od 1 850 PLN

sprzedaż obuwia, odpowiedzialność materialna
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Korytów A (mazowieckie)

CIEŚLA - od 2 400 PLN

cieśla budowlany
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Kraków (małopolskie)