Praca CUKIERNIK-CIASTKARZ Kruklanki "GASTRONOM-MIKUŁA" Spółka Jawna

Stanowisko: CUKIERNIK-CIASTKARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: pieczenie ciast

Data publikacji: 2016-04-18

Lokalizacja: Kruklanki (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: "GASTRONOM-MIKUŁA" Spółka Jawna

22 Lipca 15, 11-612 Kruklanki, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK-CIASTKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kruklanki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: giżycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kruklanki

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe przy pieczeniu ciast

Nazwa pracodawcy: "GASTRONOM-MIKUŁA" Spółka Jawna

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Gdańska 11, 11-500 Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Prosimy nie wysyłać dokumentów aplikacyjny do PUP.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: giżycki

Gmina pracodawcy: Giżycko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Giżycko

Ulica pracodawcy: Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 11

Nazwisko osoby zgłaszającej: Maria Boczulska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.04.2016