Praca CUKIERNIK Świdnik "CUKIERNIA PELAGIA BUCHAJSKA"

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: pomoc cukiernika

Data publikacji: 2016-03-24

Lokalizacja: Świdnik (lubelskie)

Pracodawca: "CUKIERNIA PELAGIA BUCHAJSKA"

Kard. St. Wyszyńskiego 12, 21-040 Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnik

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: zdolności przy pieczeniu ciast

Nazwa pracodawcy: "CUKIERNIA PELAGIA BUCHAJSKA"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnik

Adres strony pracodawcy: http://www.finezja.swidnik.pl/

Ulica pracodawcy: Kard. St. Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pieczywa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.03.2016

Podobne oferty pracy

MONTER INSTALACJI FŚW - od 1 850 PLN

montaż, demontaż, regulacja, naprawa i serwisowanie instalacji wody lodowej, hydraulicznej, hydrantowej oraz kanalizacyjnej
TRANSMETAL Sp. z o.o. - 2016-02-11 - Świebodzice (dolnośląskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - od 2 000 PLN

prace pomocnicze przy przetwórstwie mleka i produkcji wyrobów mleczarskich, uzytkowanie maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów mleczarskich, mycie i dezynfekcja urządzeń, sprzetu i pomieszczeń produkcyjnych
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W PIASKACH - 2017-05-22 - Piaski (lubelskie)

CUKIERNIK - od 3 000 PLN

wypiek ciast, bułek słodkich, pączków
Piekarnia "Grześ" Marcin Tyrała - 2016-02-11 - Krzepice (śląskie)

DYSPOZYTOR - 1235 - od 3 200 PLN

zapewnienie ciągłości świadczenia usług; koordynacja pracy kierowców i ładowaczy; kontrola realizacji zaplanowanych odbiorów; dbanie o jakość i terminowość odbiorców; przygotowywanie raportów i analiz z zakresu prowadzonejk działalności; udział w przygotowaniu rozwiązań transportowych oraz ich wdrażanie; zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz wysokiego poziomu oferowanych usług.
ENERIS SUROWCE S.A. - 2016-08-03 - Świdnica (dolnośląskie)

CUKIERNIK - od 2 500 PLN

PRODUKCJA WSZELKIEGO RODZAJU CIAST, CIASTEK, TORTÓW, DESERÓW, CUKIERKÓW, PIECZYWA CUKIERNICZEGO, LODÓW I ELEMENTÓW DEKORACYJNYCH, DBANIE O SWOJE MIEJSCE PRACY ORAZ MATERIAŁY Z JAKIMI PRACUJE, NADZÓR NAD ZAOPATRZENIEM MIEJSCA PRACY WE WSZYSTKIE NIEZBĘDNE PRODUKTY, WYBÓR NAJLEPSZYCH JAKOŚCIOWO SKŁADNIKÓW, DBANIE O NALEŻYTE PRZECHOWYWANIE PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH, ZNAJOMOŚĆ RÓŻNORODNYCH PRZEPISÓW, DOPASOWANYCH DO RÓŻNYCH OKAZJI I WYMAGAŃ KLIENTÓW, UMIEJĘTNOŚĆ MODYFIKOWANIE PRZEPISÓW, DOSTOSOWYWANIE ICH DO OKOLICZNOŚCI,WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE SPECJALNE, DOKŁADNOŚĆ, ZDOLNOŚCI MANUALNE, KREATYWNOŚĆ, PRAWO JAZDY KAT.B, MIN.3 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO, DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO I ROSYJSKIEGO,
FUNDACJA "SŁOWIANIE POMERANII" - 2017-05-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA USŁUG LOGISTYCZNYCH/SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - 1269 - od 2 058 PLN

prowadzenie aktywnej sprzedaży usług logistycznych,nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcami,przygotowywanieofert i negocjowanie warunków współpracy,obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunku,kompleksowa realizacja zleceń,koordynowanie przepływu informacji i dokumentów przewozowych
"Northgate Logistics" Anna Krzyśko-Vasković - 2016-08-22 - Świdnica (dolnośląskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - 41 DOF - od 2 000 PLN

montaż instalacji sanitarnych na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Świdnica (dolnośląskie)

KIEROWCA (C LUB B) - 596 - od 2 000 PLN

transport artykułów budowlanych
Kambet Borkowski Zbigniew Świdnica - 2017-04-12 - Świdnica (dolnośląskie)

ŚLUSARZ- 72 D - od 2 000 PLN

budowa prostych konstrukcji stalowych naprawa i konserwacja maszyn.
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Świebodzice (dolnośląskie)

PRAKTYKANT W DZIALE KADR I PŁAC -

•Pomoc w bieżących zadaniach działu Kadr i Płac •Prowadzenie akt osobowych pracowników •Wsparcie procesów rekrutacji •Pomoc w realizacji programu doskonalenia procesów firmowych związanych z obszarem działania HR, •Archiwizacja dokumentów
POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA "ŻARÓW" S.A. - 2015-11-25 - Żarów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY FŚW - od 1 850 PLN

prace konserwacyjno-budowlane, remonty i naprawy, prace porządkowe
Urząd Gminy w Dobromierzu - 2016-04-14 - Dobromierz (dolnośląskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH FŚW - 1 850 - 1 900 PLN

załadunek i rozładunek asortymentu z użyciem wózka widłowego, dbanie o porządek na stanowisku pracy
Firma Usługowa"ROBERT" Urban Robert - 2016-08-23 - Świebodzice (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

realizacja spotkań umawianych przez dział call center
PROGRESS ACTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-02 - Świdnik (lubelskie)

RECEPCJONISTKA/ FAKTURZYSTKA - 1549 - 2 058 - 2 489 PLN

Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługa gośći,- przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości,- przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych,- naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,- obsługa kasy fiskalnej, terminala,- wysoki standard obsługi gości.
FUNDACJA "KRZYŻOWA" DLA POROZUMIENIA EUROPEJSKIEGO - 2017-10-18 - Grodziszcze (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYNY CNC/LASERA FŚW - od 2 800 PLN

obsługa ploterów laserowych i frezarek CNC, programowanie (2D) w ArtCam Ploterow Frezujących, przygotowanie prac do cięcia i grawerowania dla ploterów laserowych
"JUPI" Justyna Piechowiak Świebodzice - 2016-01-15 - Świebodzice (dolnośląskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWANIE I PIECZENIE CIAST I DESERÓW WEGAŃSKICH, BEZGLUTENOWYCH, BEZCUKROWYCHOPRACOWYWANIE MENU
kontakt przez OHP - 2016-11-24 - Gdańsk (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 2 200 PLN

wiercenie, rozwiercanie, nawiercanie, frezowanie, uszczelnianie, nitowanie praską, młotkiem pneumatycznym, na podtrzymce, odtłuszczanie,cięcie, klejenie, spinanie detali za pomocą spinaczy sprężynowych, czytanie dokuemtacji produkcyjnej, czynności związane z transportem, praca wymagająca precyzji, polegająca na wycinaniu, kompeltacji i układaniu elementów preimpregnatów na podstawie rysunku technicznego, klejenie i czyszczenie sklejonych podzespołów, montaż struktur i podzespołów lotniczych z gotowych elementów, przygotowanie przyrządu do pracy, kompletacja przyrządu, usuwanie zanieczyszczeń, mycie powierzchni, nanoszenie oddzielacza, polerowanie, nanoszenie tras, wykonywanie przepon ciśnieniowych, montaż wsadów, układanie przepon cisnieniowych, uszczelnianie, wjazd do autoklawu i wyjazd z autoklawu, demontaż wsadów.
MANPOWERGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-15 - Świdnik (lubelskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

produkcja tradycyjnych wyrobów cukiernicznych
STANISŁAW CYRAN PRACOWNIA CUKIERNICZA - 2017-03-20 - Zabierzów (małopolskie)

SEKRETARKA FŚW - od 2 000 PLN

prowadzenie sekretariatuprzyjmowanie interesantówobsługa telefonu i faxumonitoring zakładuprzyjmowanie i selekcjonowanie korespondencjiprzygotowanie korespondencji do wysyłki
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Świebodzice (dolnośląskie)

GLAZURNIK- 367 - od 3 200 PLN

układanie glazurypraca na terenie powiatu świdnickiego
Przedsiębiorstwo Budowlane SMARTBUD Krzysztof Gzyl - 2017-03-06 - Świdnica (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - 1281 - od 1 850 PLN

przewóz materiałów sypkich i budowalnych na terenie dolnego śląska
Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. - 2016-08-23 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymywanie w czystości pomieszczeń socjalnych, łazienek, korytarzy, szatni, klatek na obiekcie zakładu
CLAR SYSTEM S.A. - 2016-03-04 - Świdnik (lubelskie)

PIZZERMAN FŚW - od 2 000 PLN

wyrób pizzzy
GREGOR Grzegorz Polewski - 2016-05-30 - Świebodzice (dolnośląskie)

ŚLUSARZ/NITOWACZ - od 2 200 PLN

prace montażowe, skręcanie oraz nitowanie elementów, praca na podstawie rysunku technicznego, wykonywanie pomiarów za pomocą suwmiarki, inne prace techniczne
ADECCO POLAND SP. Z O.O. - 2017-01-18 - Świdnik (lubelskie)

CUKIERNIK - od 2 080 PLN

Wykonywanie dekoracji z masy cukrowej (postaci z bajek, kwiaty, zwierzęta). Składanie i dekoracja tortów okolicznościowych. Wycinanie tortów w kształcie samochodów.
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Zblewo (pomorskie)

ZDOBNIK CERAMIKI - 1240 - od 1 900 PLN

nakładanie kalki na wyroby ceramiczne
POLLUX ACCOUNTANT SP. Z O.O. - 2016-08-17 - Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Świebodzice (dolnośląskie)