Praca CUKIERNIKX2 Głogowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Głogowo, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zg

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIKX2

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: toruński

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Towarowa 4/6, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 4/6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wydawanie napoi, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, obsługa kasy fiskalnej,
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY- REFDO30 - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Żagań (lubuskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

Zdejmowanie produków z taśmy i pakowanie do kartonów.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Nysa (opolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 900 PLN

szwaczka
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 900 PLN

Obsługa klienta w sklepie.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Legnica (dolnośląskie)

SEKRETARKA, REF. 30- - od 2 200 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Warszawa (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA-ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY - od 1 850 PLN

nadzór nad pocztą wychodzącą i przychodzącą, zarządzanie, archiwizacja dokumentów, obsługa sekretariatu, wsparcie administracyjne całego zespołu, obsługa gości, organizacja spotkań
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Poznań (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 11,56 PLN

PRACA NA LINII PRODUKCYJNEJ, WYMAGANIA WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE,
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Szadek (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

wykańczanie tynków - pomocnik przy pracach porządkowych na budowach, pomoc przy pracach ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Lipka (wielkopolskie)

STAŻ - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru na magazyn, wydawanie towaru z magazynu, obsługa programu magazynowego w zakresie wydawania i przyjmowania towaru, pakowanie towaru sprzedanego.
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Działoszyn (łódzkie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Pomoc przy produkcji palet.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Nowy Dwór (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pokoi, obsługa recepcji i urządzen
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

ROBOTNIK PRODUKCYJNY W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM - 997,4 PLN

Sortowanie i przerób owoców i warzyw pod względem ilościowym i jakościowym, mycie i składowanie opakowań plastikowych, rozładunek przyjmowanego surowca.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Zamość (lubelskie)

KSIĘGOWY - do 1 850 PLN

Przygotowanie dokumentów do księgowani i księgowanie.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Zwierzyniec (lubelskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

obsługa programu finansowo-księgowego
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Siedlce (mazowieckie)

WULKANIZATOR-MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

wymiana opon, wyważanie kół, naprawa ogumienia, konserwacja podwozia, naprawa układów hamulcowych, naprawa układów wydechowych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Lubań (dolnośląskie)

LEKARZ LARYNGOLOG - od 100 PLN

Prowadzenie procesów diagnostyczno-lecznuczych pacjentów, przestrzeganie praw pacjenta i etyki lekarskiej
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Ostrołęka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Sprzedawcy w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 2 100 PLN

montaż konstrukcji stalowych, analiza rysunków roboczych, przygotowanie elementów konstrukcji stalowej, montowanie elementów za pomocą spawania
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Płońsk (mazowieckie)

POKOJOWA - do 1 850 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁUGA KLIENTA NA DZIALE MIĘSNYM, WYKŁADANIE TOWARU, UTRZYMANIE STANOWISKA W CZYSTOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Zebrzydowice Górne (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed