Praca CUKIERNIK Sosnowiec AUCHAN POLSKA Sp. z o.o.

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: od 2 150 PLN

Zakres obowiązków: produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów cukiernicznych wg standardów AUCHAN

Data publikacji: 2016-07-20

Lokalizacja: Sosnowiec (śląskie)

Pracodawca: AUCHAN POLSKA Sp. z o.o.

Zuzanny 20, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów cukiernicznych wg standardów AUCHAN

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 150 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sosnowiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Sosnowiec

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sosnowiec

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 150 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie w zawodzie

Nazwa pracodawcy: AUCHAN POLSKA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Sosnowiec

Gmina pracodawcy: Sosnowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sosnowiec

Adres strony pracodawcy: www.auchan.pl/auchan-sosnowiec

Ulica pracodawcy: Zuzanny

Numer budynku pracodawcy: 20

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*