Praca CUKIERNIK Rypin Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa w Rypinie

Plac Sienkiewicza 11, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rypin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rypiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rypin

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy:
Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa w Rypinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: poniedziałek, Godziny : 10.00-12.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: rypiński

Gmina pracodawcy: Rypin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rypin

Ulica pracodawcy: Plac Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

umi8ejętmność w zakredie produkcji cukierniczej, wyrabianie ciasta, obsługa maszyn cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-07 - Łomianki (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Stary Kobrzyniec (kujawsko-pomorskie)

KAMIENIARZ - od 16,56 PLN

Wykonywanie podłóg i posadzek szlifowanych oraz żywicznych.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "BUDOKOR" Marzena Trędowicz - 2016-04-18 - Kowalki (kujawsko-pomorskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 750 PLN

fakturowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Radziki Duże (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI I PRZETWÓRSTWA METALI - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Ostrowite (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - od 2 200 PLN

Produkcja ciast, ciastek i innych wyrobów cukierniczych
PPHU EMTO Emilia Filipiak - 2016-07-20 - Wojciechów-Kolonia Piąta (lubelskie)

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Radomsko (łódzkie)

CUKIERNIK - od 2 400 PLN

produkcja wyrobów cukierniczych
NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-04-14 - Łuków (lubelskie)

ROZDZIELCA-GALWANIZER - od 1 850 PLN

załadunek i rozładunek samochodu, zaopatrywanie linii w surowe detale, obsługa linii galwanicznej
P.P.H.U. "PROTECH"Sp. z o.o. - 2016-07-05 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

Wypiek ciast francuskich i drożdżowychpraca II zmianowa w godz. 22.00-6.00/6.00-14.00 pn.-sob.
Ciastkarnia "U Wołka" Regina Wołek & Marek Wołek s.c. - 2016-09-12 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

CUKIERNIK - od 2 035 PLN

produkcja ciast, ciasteczek
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Teklin (łódzkie)

Cukiernik
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wardyń (zachodniopomorskie)

TECHNIK BUDOWNICTWA - 997,4 PLN

Technik budownictwa
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

Zgodnie ze stanowiskiem.
CUKIERNIA Jerzy Kuligowski - 2016-03-15 - Charzykowy (pomorskie)

Obsługa maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji wyrobów cukierniczych, sporządzenie półproduktów cukierniczych, sporządzanie gotowych wyrobów cukierniczych, dekoracja wyrobów, wypieków ciast i ciastek, przygotowanie masy, tworzenie z masy cukrowej wysoko jakościowych ozdób, wyrobów ciast z masy cukrowej
BOMBONIERKA Ewa Jakubek - Iwanków - 2016-08-08 - Brzeg (opolskie)

TYNKARZ - 997,4 PLN

Tynkarz
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

Przygotowywanie i produkcja wyrobów cukierniczych. Wymagane doświadczenie zawodowe.
Piekarnia-Cukiernia s.c. P. Jeziorna, T. Jeziorny, M. Jeziorny, M. Kopacka - 2017-01-23 - Kępno (wielkopolskie)

ROBOTNIK PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy, miejsce wykonywania pracy Urszulewo 49, kontakt z pracodawcą tel. 54 280 14 66
Tartak Usługowo-Produkcyjny Bogdan Manelski - 2016-02-23 - Urszulewo (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 2 000 PLN

pomoc w rozkładaniu instalacji elektrycznej w nowych budynkach
"ELEKTRO-MAL" Dariusz Szulkowski - 2017-01-12 - Wąpielsk (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ METODĄ TIG - 1 850 - 3 491,97 PLN

Spawanie elementów lekkich konstrukcji ze stali nierdzewnej (balustrady)
Anna Kwiatkowska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "OLIGOTECH" - 2016-10-03 - Rusinowo (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - do 1 850 PLN

cukiernikpraca na jedną zmianę od 17.00-24.00
Warjas Marian Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe - Piekarnia - 2016-05-04 - Ruda (podkarpackie)

przygotowywanie i wypiek pieczywa
PPH PIEKARNIA CUKIERNIA '' RUTKA'' Karol Rutka Kwidzyn - 2017-01-04 - Sztum (pomorskie)

OBSŁUGA STANOWISKA Z FAJERWERKAMI - od 10,5 PLN

Obsługa stanowiska z fajerwerkami
kontakt przez OHP - 2016-12-14 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - 997,4 PLN

Operator wtryskarki
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Ławy (kujawsko-pomorskie)

SORTOWACZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - od 1 850 PLN

Sortowacz materiałów drzewnych
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Urszulewo (kujawsko-pomorskie)