Praca CUKIERNIK Połomia Cukiernia Krzyżok Grażyna

Centralna 98, 44-323 Połomia, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Produkcja ciast, praca w cukierni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Połomia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mszana

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: 2 lata doświadczenia jako cukiernik

Nazwa pracodawcy: Cukiernia Krzyżok Grażyna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt tel. lub osobisty z pracodawcą

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Mszana

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Połomia

Ulica pracodawcy: Centralna

Numer budynku pracodawcy: 98

Profil działalności pracodawcy: Piekarnia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*