Praca CUKIERNIK Kraków Pracownia Cukiernicza Joasia s.c Anna Weihonig, Jerzy Bochenek

Miejsce pracy:
30-385 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: produkcja cukiernicza

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie wymagane w przypadku braku wykształcenia kierunkowego, Sanepid

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.09.2016