Praca DROBIARZ Kozia Góra Wylęgarnia Drobiu Nord-Pol Hatchery Danuta i Anatol Gerczak Laseczno

14-105 Kozia Góra, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: obsługa fermy drobiu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DROBIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kozia Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łukta

Zawód: pracownik wylęgarni drobiu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Wylęgarnia Drobiu Nord-Pol Hatchery Danuta i Anatol Gerczak Laseczno

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Adres pracodawcy:
14-202 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik wylęgarni drobiu

Podobne oferty pracy

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

asystent w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Elgnowo (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMECHANIK - 2 000 - 2 500 PLN

dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń, przeprowadzanie przeglądów okresowych maszyn, naprawa i remonty w zakladzie, usuwanie bieżących awarii, uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych
Animex Foods Sp. z o.o.S.K. Oddział w Morlinach - 2016-09-23 - Morliny (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

archiwizacja, redagowanie korenspondencji, obsługa kompetera we wszystkich progaramach, przyjmowanie i obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL PEDAGOG - 2 265 - 3 109 PLN

prowadzenie dokumentów, pomoc psychologiczna dla uczniów
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

monter konstrukcji budowlanych
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Lubajny (warmińsko-mazurskie)

prace biurowe zwiazane z prowadzeniem działu marketingu i sprzedaży w hotelu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Miłomłyn (warmińsko-mazurskie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

obrabianie, montowanie elementow z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH - od 4 000 PLN

instalatar systemów alarmowych
Biuro Ochrony Skorpion Sp. z o.o.w Ostródzie - 2016-10-28 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11,56 PLN

praca przy taśmie produkcyjnej z gotowymi ofoliowanymi produktami w chłodnej temperaturze
Progres Sp. z o.o Sp. k. - 2016-02-23 - Górka (warmińsko-mazurskie)

POMOC SZWACZKI - od 1 850 PLN

przyszywanie guzikow do wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Kaufland Ostróda. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-05-28 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

FORMIERZ TWORZYW SZTUCZNYCH - 1 900 - 3 500 PLN

SDK Spółka z o.o. w Ostródzie - 2016-08-24 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 860 PLN

Urszula Stepnowska Sklep Monopolowy - 2016-05-06 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA WYWROTKI ( 724J) - 13 - 16 PLN

Kierowca wywrotki. Praca przy budowie dróg między Ostródą a Olsztynkiem.
AN-POL Andrzej Niziołek - 2016-08-25 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 600 PLN

montaż mebli, rozkrój plyty meblowej
Dormatech Andrzej Sienkiewicz Ostróda - 2016-01-05 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

obsługa urządzen biurowych, obsługa centrali telefonicznej, prowadzenie archiwum, prowadzenie i wypełnianie dokumentacji biurowej, , obsługa komputera i właściwych programów
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Miłomłyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

SPRZEDAWCA
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PIEKARZ - od 2 541 PLN

wypieki wyrobów piekarniczych
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Ostródzie - 2016-05-31 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W SALONIE OPTYCZNYM - 1 850 - 2 500 PLN

sprzedaż gotowych produktów optycznych
Salon Optyczny EVA E. Bawół - 2016-08-24 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

FORMIERZ WYROBÓW Z KOMPOZYTÓW EPOXYDOWYCH - od 2 000 PLN

produkcja elementów systemu izolacji przy użyciu maszyn
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed