Praca CUKIERNIK Dąbrówka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Dąbrówka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: pomocnik cukiernika

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: gimnazjalne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętności cukiernicze

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

Kościuszki 15, 07-200 Wyszków, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wyszkowski

Gmina pracodawcy: Wyszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wyszków

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja pieczywa, wyrobów ciastkarskich i ciastek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.07.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa klienta na stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

WG HARMONOGRAMU
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Polkowice (dolnośląskie)

ELEKKTRYK-ELEKTRONIK - od 1 850 PLN

Branża reklamowa: montaż reklam świetlnych oraz instalacji elektrycznych w reklamach. Obsługa i serwis maszyn i urządzeń znajdujacych się na terenie Firmy.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Siedlce (mazowieckie)

SPECJALISTA TECHNOLOGI PRODUKCJI BETONU - od 950 PLN

Nadzór nad produkcją betonu, przewóz i dostarczenie do wskazanego przez pracodawcę miejsca rozładunku, prowadzenie rozmów z potencjalnymi klientami z rynku wschodniego.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Boruja Kościelna (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWYWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 12 PLN

Przygotowywanie posiłków typu fast-food.Miejsce pracy: KFC Galeria Bronowice.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Kraków (małopolskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

Pomoc biurowa
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MONTER - od 1 750 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Lębork (pomorskie)

REFERENT DO SPRAW BIUROWYCH - 997,4 PLN

Wykonywanie prac w biurze rachunkowym
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

32 - PRACOWNIK RESTAURACJI - od 11,05 PLN

przygotowanie posiłków na obszarze kuchni, obsługa gości, wydawanie zamówień, prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Radom (mazowieckie)

CUKIERNIK - od 3 300 PLN

Wyrób i wypiek ciast.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Ścinawa Mała (opolskie)

PRACOWNIK SOLARIUM - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Bukowno (małopolskie)

STAŻ - POMOC MAGAZYNOWA (DZIAŁ GUZIKI) - 997,4 PLN

umiejętność pracy na komputerzebezpośrednia obsługa klientaprzyjmowanie i realizacja zamówieńdbanie o ład i porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Chorzów (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Gdów (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

prog STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Gidle (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - do 2 000 PLN

przygotowanie towaru do wywozu na podstawie dokumentów tj. Faktur, Vat, WZ, rozkładanie towarów handlowych na magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Zielona Góra (lubuskie)

MONTER REKLAM - od 1 850 PLN

montaż i demontaż reklam zewnętrznych, oklejanie samochodów, wycinanie folii, klejnie, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Rzeszów (podkarpackie)

FLORYSTA - STAŻ - 997,4 PLN

wykonywanie bukietów i wiązanek okolicznościowych, wieńców, obsługa klienta, sprzedaż detaliczna, obsługa komputera, terminalu, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Trzebinia (małopolskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Warszawa (mazowieckie)

SORTOWACZ M/K - od 1 950 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Doświadczenie w zawodzie: co najmniej pół roku jako sprzedawca, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, komunikatywność, miła aparycja. Dwie zmiany: 06:00-14:00, 12:00-20:00.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kłodzko (dolnośląskie)

DZIENNIKARZ (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

redagowanie tekstów, wywiady, kontakt z klientem, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Gorlice (małopolskie)

OPERATOR WTRYSKARKI/DOPOSAŻENIE/16/2908 - od 1 950 PLN

OBSŁUGA WTRYSKARKI MONTAŻ PAKOWANIE
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Zielonka (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa klientów, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa stanowiska bistro, kawowego i klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY- STAŻYSTA - 997,4 PLN

obsługa , konsewacja maszyn i narzędzi ogrodniczych oraz prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Szczepanowice (małopolskie)

POMOC KSIĘGOWEJ ST(POWER) - 997,4 PLN

przygotowanie dokumentów próbnych od klientów, ułożenie według rodzaju spraw merytorycznych oraz rachunkowym, księgowanie w programie operacyjnym
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa klientaobsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Kraków (małopolskie)

Wybierz miejscowość