Praca CIEŚLA Złochowice Andrzej Herudziński "HER-BUD"

Wesoła 80, 42-151 Złochowice, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Zgodny z zawodem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złochowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłobucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Opatów

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 28.08.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cieśla* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymaganie pracodawcy - bez nałogówMiejsce wykonywania pracy - teren całego krajuPracodawca zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie - obiad, transport

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Andrzej Herudziński "HER-BUD"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: kłobucki

Gmina pracodawcy: Opatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złochowice

Ulica pracodawcy: Wesoła

Numer budynku pracodawcy: 80

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*