Praca CIEŚLA Sztumskie Pole kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sztumskie Pole, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wykonywanie deskowania drewnianego, wykonywanie ścianek działowych, przygotowywanie elementów konstrukcji ciesielskich

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sztumskie Pole

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sztumski

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 25.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Zawadzkiego 11, 82-440 Dzierzgoń, powiat: sztumski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wniosek o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu nieprzekraczającego 6 miesięcy dla osób bezrobotnych w ramach RPO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: sztumski

Gmina pracodawcy: Dzierzgoń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierzgoń

Ulica pracodawcy: Zawadzkiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg progarmu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż art. spozywczo - przemysłowych i inne czynności zgodne z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Bochnia (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

aktywne pozyskiwanie nowych klientow, budowanie relacji biznesowych, obsługa klienta, przygotowywanie i przesyłanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Dęblin (lubelskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

administracja wojskowa
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

TYNKARZ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Zielona Góra (lubuskie)

SPAWACZ 135/136/138 - do 1 850 PLN

Spawanie metoda 135/136/138, drutem litowym, proszkowym z rdzeniem metalicznym, żłobienie elektrodą węglową. odczytywanie rysunku technicznego, cięcie palnikiem.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMONTER - od 2 200 PLN

- wizyty serwisowe związane z konfiguracją sprzętu CCTV - montaż sieci LAN, WAN, instalacja systemów alarmowych, kontroli dostępu- budowa okablowania - serwisowanie sieci światłowodowych- spawanie i pomiary kabli światłowodnych
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Jordanowo (lubuskie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Zielona Góra (lubuskie)

TECHNOLOG DORADCA TECHNICZNO- HANDLOWY - od 1 950 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz trwałych relaci biznesowych z klientami, tworzenie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb klienta, analizowanie rynku pod kątem potencjalnych nabywców, realizowanie planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów; WYMAGANIA: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy klienta, przedstawiciela handlowego lub pokrewne, wysoka samodzielność w realizacji zadań, latwość w nawiązywaniu kontaktów, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski, wysoka kultura osobista, obsługa pakietu MS Office; Oferta przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w PUP w Lublińcu, posiadających II profil pomocy, w wieku do 30 roku życia. Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające wymagania mogą zgłaszać się po skierowanie na rozmowę z pracodawcą u doradców klienta.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Lubliniec (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Orla (podlaskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

Obsługa magazynu, obsługa programu komputerowego
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Żywiec (śląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

kompletacja i pakowanie elementów meblowych
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Rogów (świętokrzyskie)

ADMINISTRATOR-STAŻ - 997,4 PLN

Udział w przeglądach stanu technicznego budynków.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI- STAŻ EFS WRPO 105 - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani- staż EFS WRPO 105
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Września (wielkopolskie)

PEDAGOG - od 1 850 PLN

prowadzenie diagnozy i terapii pedagogicznej, pomoc pedagogiczna dzieciom z trudnościami w szkole
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Łąka (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 400 PLN

Praca polega na obsłudze i nadzorze urządzeń produkcyjnych. Realizacja zleconej produkcji, szykowanie i sortowanie surowca, kontrola prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Łódź (łódzkie)

MONTER SZYB SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Monter szyb samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Kraków (małopolskie)

KELNER - od 1 900 PLN

obsługa klienta przy barze i na sali konsumpcyjnej; dbałość o czystość i porządek na sali konsumpcyjnej, w toalecie dla klientów i przy barze; zbieranie i mycie naczyń po zakończonej obsłudze klienta oraz dbałość o czystość i porządek w zmywaniu naczyń.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Lubań (dolnośląskie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW - 997,4 PLN

OWG HARMONOGRAMU
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Polkowice (dolnośląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI PASZ - od 1 850 PLN

Prace fizyczne przy produkcji pasz, workowanie,układanie worków na palety, załadunek na samochód, wyładunek zbóż i obsługa silosów zbożowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Sierakowice (pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU REALIZACJI ZAMÓWIEŃ - 997,4 PLN

Przyjmowanie zamówień. Realizacja zamówień. Obsługa wysyłek zamówień zrealizowanych. Obsługa urządzeń biurowych. Nauka obsługi programu komputerowego RAKS w części dotyczącej sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Milanówek (mazowieckie)

FRYZJER M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU SPECJALNEGO - od 1 950 PLN

Kierowca samochodu specjalnego
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

tynki dekoracyjne, tynki zewnętrzne
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Żabiec (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków, pobieranie próbek żywnościowych i ich odpowiednie przechowywanie, utrzymanie w czystości powierzonych naczyń i sprzętu kuchennego oraz pomieszczeń kuchni
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wilków (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN LEŚNYCH - od 1 850 PLN

obsługa przyczepy leśnej z ładowarką do drewna
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Nowe Guty (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług kosmetycznych, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 070 PLN

fakturowanie, sporządzanie zestawień, raportów
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Tychy (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed